Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális lehet ez a vérzés?

Normális lehet ez a vérzés?

Figyelt kérdés

Ma reggel elmentem wc re,és nagyon élénk színű vérzésem volt. De csak mintha pisiltem volna egyet, annyi. Azóta sincs semmi. A színe aggasztó volt nekem, mert ilyen szép élénk piros vérzésem még nem volt. Több helyen olvastam hogy lehet beágyazódásos vérzés. Az lehet ilyen piros? Babát szeretnénk, és már pár éve várunk rá.

Köszönöm a válaszokat előre is.

Csatolnám a hőgörbém.

[link]


2013. júl. 15. 10:07
 1/1 Hannkah ***** válasza:

Szia!


Ha beágyazódásos vérzés volt (ami pár csepp lehet állítólag), vagy ha hüvelyfali sérülés (esetleg aktus után) okozta a "vérzést", akkor normálisnak mondható. Viszont a köztes vérzést, pecsételést, hormonproblémák, illetve a túlzott bebeszélés is okozhatja. Szerintem várj a nem vártig és utána ha nem jön teszt, esetleg orvost javasolnék, ha még nem voltatok.


Sok sikert!

2013. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!