Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódási vérzés?...

Lehet beágyazódási vérzés? Lehet baba?

Figyelt kérdés

23.-án kellett volna megjönnie 29.-k napra,de nem jött!Ez egy csütörtöki nap,majd szombaton egy ujjbegynyi piros-bordó szerű vérzés és azóta semmi!Mellfeszülés van,de inkább reggel és este+enyhe alhasi görcsök,de ahogy jön úgy el is múlik!Nem értem!A teszt már kimutatná?

Soha nem szokott késni,max hamarabb megjönni!


2013. jún. 26. 14:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Ha általában 29 naposak a ciklusaid, akkor már kimutatná a teszt igen :) Tesztelj és írj mi volt :) Egyébként tervezitek? :)
2013. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Még baba is lehet! Tesztelj!
2013. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Igen,tervezzük a családalapitást és már nagyon szeretnénk egy babát :)

Nem érzek semmi mást ezeken kivül...

Régebben,amikor voltunk Egyiptomban nyaralni,akkor is előfordult már ilyen,hogy nagyon kevés jött akkor amikor meg kellett volna jönnie,de akkor mondjuk védekeztünk és nem fájt a mellem!Betudtam a nagyon melegnek.bár nekem sem az időjárás,sem a stressz nem befolyásolja...ha meg kell jönnie akkor meg is jön!

2013. jún. 26. 15:50
 4/35 anonim ***** válasza:
Szóval...tesztelsz? :) Drukkolok :) 1es voltam
2013. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Péntek reggel igen,tesztelek :))) Nagyon izgulok!Soha nem volt még ilyen pecsételő vérzésem...azóta se semmi :)

Aranyos vagy,hogy igy drukkolsz ;)

2013. jún. 26. 19:22
 6/35 anonim ***** válasza:
Ugyan, ez a legkevesebb, hogy drullokok így ismeretlenül is :)
2013. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Soha nem volt még ilyen...28 vagy 29.napra mindig megjött!Ezért nem is értem,hogy most mi ez!!De a pecsételő vérzésnek nem a mensi előtt kellett volna megtörténnie?Nekem még soha nem késett,inkább előbb jött meg néha-néha!

Múlthét csütörtökön kellett volna megjönnie és szombaton pecsételés...nem értem!Olyan rossz ez a bizonytalanság...de ha negativ a teszt péntek reggel,akkor én nem tudom,hogy mit fogok csinálni!!

2013. jún. 26. 20:00
 8/35 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok,amugy hasonloan vagyok mint te. Én szombaton tesztelek ! Nekem is egy hete kesik,és par napja szinten pisiles utan a papir veres olt de azota nekem se semmi. Es a mellem nekem is feszül,egy hete a bimbom fajt. Irj mi lett :)
2013. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megirom :) Még 1et kell aludni...:(
2013. jún. 27. 08:34
 10/35 A kérdező kommentje:

Ma este megcsináltam a tesztet!!!POZITIV!!!!

Olyan boldog vagyok :))))

2013. jún. 27. 21:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!