Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltabb csajok szerintet...

Tapasztaltabb csajok szerintetek ez mi? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Július 1-én jött meg a havim. Szerda éjszaka együtt voltunk a férjemmel. Beszéltünk már róla, hogy lassan jöhetne a baba projekt és annyira jól éreztük magunkat, hogy a végén nem ha fogalmazhatok így nem húzta ki. Azóta nem is járt a fejemben a baba (előtte sem csak úgy jött ez az este) ma délelőtt óta viszont mintha enyhe menszi szerű alhasi fájdalmam lenne és kicsit mintha puffadt lenne ott az alhasnál. Nem tudom, hogy lehet-e köze hozzá de a fejem is fájt egész nap. Ilyen téren még nem vagyok sajnos tapasztalt mert eléggé elfoglalt emberek voltunk vagyunk és nem is néztem utána a neten. Szerintetek ez annak a jele,hogy történni fog valami odabent aminek egy életre szóló eredménye lesz vagy valami más áll ezek hátterében?
2013. júl. 15. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Hány napos a ciklusod? Mert ha átlagos hosszúságú (28-29) napos, akkor most van ovud, azét fáj a hasad.

És akkor az előző hét szerdai aktusból nem igen lesz gyerek.

2013. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Általában a 26 nap estéjén jön meg.
2013. júl. 15. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhes abban a 12-24 órában lehetsz mikor ovud van (kilökődik az érett pete). Ovud a ciklusod közepén van általában, illetve a következő mensid előtt 14 nappal. A ciklusod első napja a vérzésed első napja. ha ovu napján a petesejt össze találkozott a spermával akkor 5-7 napig együtt vándorolnak, újabb 5-7 napig elkezd beágyazódni a méh falba, és ez után kezdődhetnek (de inkább később) a tünetek. (hányinger, szédülés, hőhullámok, puffadás, görcsök, étvágytalanság stb.) A terhességnek ugyan olyan tünetei vannak mint a mensinek. Gyakran érzik a nők, hogy meg fog jönni, puffadtak, fáj a mellük stb. Ez egyaránt utalhat terhességre és mensire is. Valamint sokszor pár napos megtermékenyített peték elkezdenek beágyazódni, de végül még sem lesz belőle baba. Ha nem jön meg akkor aznap, de inkább 3-4 nap múlva csinálj tesztet. Ha babát akartok, akkor hőmérőmódszerrel, LH teszttel, nyáknézegetéssel megtudod határozni mikor van ovud pontosan, és mely napokon érdemes próbálkozni.
2013. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 16. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!