Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikeres lombik után normális...

Sikeres lombik után normális az erös izomláz a hasban?

Figyelt kérdés
Tavaly volt az elsö lombikom, sikerult de aztán a 8 héten elment. Beultetés után kb. egy héttel elkezdett nagyon erosen huzodni a hasam, de nem csak a méhemnél hanem a gyomromnál is. Eros izomlázat éreztem kb.másfél hétig. Most megint terhes vagyok, 10 napja volt beultetés és már megint ezt érzem. Mi lehet ez? Normális?Akkor nem nagyon kaptam rá választ ezért kérdezem. Amugy a hasam olyan most mintha az 5.ik honapban lennék.Ha mozgos fáj, olyan mintha egész nap hasizomgyakorlatot végeznék.Más bajom nincs. Szerintetek?
2013. júl. 15. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt lombikom, szóval a válaszom nem mérvadó, de azért leírom. Nekem az első babámmal volt ilyen érzésem, nem mondanám erős izomláznak, de izomláz érzésem volt az egész hasamban, akkor azt a babát elvesztettem. (rengeteg túl sok terhes tűntem volt már nagyon nagyon korán, néha szurkálás és ez az izomláz) A második babámmal szintén volt, de csak ez az izomláz, és magnéziumot kaptam rá 3x1 Magnerot (500mg) és 1-2 nap múlva el is múlt. most 22 hetes vagyok és azóta semmi, de semmi baja a babának. Jaa és duphastront is kaptam 12. hétig mert volt 8 htesene gy picike vérzésem. Magnéziumot bátran szedheted, mert szerintem nagyon nagyon hatásos.
2013. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok: még annyi, hogy ilyen picinél nem tudnak az orvosok mit csinálni, ha a baba menni akar akkol el fog menni. De sárgatest hormon sokat segíthet (bár azt szerintem alapból kapsz), magnézium szintén nagyon sokat segít, és a sok sok sok pihenés, fekvés, nyugalom szintén iszonyat sokat segít. Ne érdekeljen ebben a korai időszakban semmi, csak saját magad és a reméljük baba egészsége, épsége. Nagyon szurkolok neked!! Minden rendben lesz! És persze jelezd az orvosodnak minél előbb a problémádat, és ne hagyd magad lerázni, muszáj kiállnod magadért, mert más nem teszi meg helyetted.
2013. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem riogatni akarlak, de nekem is volt izomláz szerű hasfájásom már a nemvárt előtt, és én is elveszítettem azt a babát sajnos még a betöltött 5. hét előtt.

Ezek szerint legközelebb szdnem kell már az első pillanattól magneb 6-ot..

Kedves 2., érdekes amit írsz, mert nekem is rengeteg tünetem volt, már egy héttel a nemvárt előtt pl. délután erős hányinger.

Mondta is a dokim hogy nem jó jel....


Kedves kérdező, te viszont csak a szép dolgokra gondolj, és az én válaszomból is csak annyit hámozz ki, hogy igen, előfordul ez koraterhesen!

ÉS szedj magnéziumot...

2013. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne ijedj meg, mert minden terhesseg mas, mindenkinek masok a tunetek.

Van, akinek szurkal a hasa, van, aki nem erez semmit. Van, akinek vegig mensi szeru fajdalmai vannak, van, akinek nem.

Valakinek egesz koran van hanyingere, valakinek nincs.

Attol lehet ez az izomlaz szeru, hogy huzodnak, nyulnak a mehszalagok

2013. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Es szedj magne b6-ot, akar 3x1-et.

Pihenes, sok folyadek, napi 2-3 liter.

Mikor mesz uh-ra?

2013. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már mulik koszi a valaszokat. mar voltam ultrahangon es mar szepen latni a petezsakot :D
2013. júl. 23. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok! Vigyázz magatokra nagyon! :-)
2013. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!