Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete abbahagytam a fogamzasg...

3 hete abbahagytam a fogamzasgatlot hosszu evek utan, kb.7-8 napja faj a derekam, nyilalgat a hasam, izomlaz erzesem van a hasamban es hulla faradt vagyok. Ezek normalis tunetek fogamzasgatlo abbahagyasa utan?

Figyelt kérdés
Folyasom nincs. Lehet, hogy hulyeseg, de a hajam is kiegyenesedett azota. A homet nem merem, mert nem ertek hozza. Azt sem tudom, hogy van-e peteeresem. Lehetek azonnal babas? Vagy csak a hormonjaim zavarodtak meg?
2008. nov. 20. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet hormonzavar, bizony, nálam is ilyen dolgok voltak, sőt, még terhességi csíkjaim is lettek... :( Baba persze azóta sincs... Nincs peteérésem. Remélem, te nem jársz így! Ugyanis vannak, akik az abbahagyás után rögtön babásak lettek, és a hormonzavar tünetei, a közeledő mensi tünetei, és a terhesség korai tünetei sajnos szinte ugyanolyanok. Ha 3 hete hagytad abba, és 40 napon belül nem jönne meg, azért érdemes lenne csinálnod egy terhességi tesztet!!
2008. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyanezekkel a panaszokkal gyorsan fel is kerestem a nőgyógyászt :) . Mivel én is régóta szedtem a gyógyszert, így nem tudtam mire vélni a fájdalmakat, aztán mondta nekem, hogy ez teljesen normásis dolog, mert beindult a peteérés, meg minden, épp tűszőrepedés napján voltam nála, és az volt annyira intenzív érzés... persze a gyógyszer mellett nem éreztem ilyesmit :) !!!

Én mondjuk a szerencsések közé tartozom, mert egyből volt peteérésem, de én nem a baba miatt hagytam abba, de jövőre tervben van :) . Remélem te is csak ezt érzed, vagy egy ki jövevényt :) !!!

2008. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat es sok sikert nektek is a babakhoz!
2008. nov. 21. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!