Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojekt 2013 októbertől?

Babaprojekt 2013 októbertől?

Figyelt kérdés
Októbertől szeretnénk tervezni a babát, addig egy kicsit szeretném feltölteni magam vitaminokkal. Ki tervezi még ekkor? :)
2013. júl. 15. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én. Sajnos nekem missed ab + műtét lett a vége az első próbálkozásnak, és kb. októberben lehet újra próbálkozni.

Én Matruelle-t szedtem már korábban + Magne B6-ot a doki utasítására. Most tartok egy kis szünetet, mert a terhesvitamin - hogy is mondjam - nem segíti az anyagcserét, aztán újra fogom szedni.

2013. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is október körül tervezzük. :) Van már egy 2 éves kisfiúnk, szeretnénk tesót.
2013. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hello!

Mi is elvileg októbertől kezdjük, bár most, hogy itt az idő a párom még halogatná.

Én most Femibiont szedek, de ha elfogy Gravidára tervezem váltani.

Sok sikert nektek!

2013. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Én azóta már 10 hetes kimsmama vagyok :) Kicsit korábban jött, mint terveztük, de nagyon örülünk neki :)

Sok sikert Neked is!

2013. okt. 14. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező gratulálok :) Örülök, hogy akkor hamar össze jött nektek! Egészséget és boldog babásodást kívánok neked!
2013. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönjük! :)
2013. okt. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!