Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezdi szeptemberben a...

Ki kezdi szeptemberben a babaprojektet?

Figyelt kérdés

Mert mi igen. :)

Szedsz már magzatvédő vitamint? Mik a tervek, használsz majd ovulációs tesztet? Fogorvos látogatás? Fogyás? Cigi letétele?


Én most kíváncsiságból végig mérem a hőmet ebben a ciklusban, és ovutesztelek is, hogy infókat gyűjtsek be magamról.


Mivel a családunkban sajnos volt már genetikai rendellenesség, ezért genetikai tanácsadáson is voltunk.


Nagyon készülök, igazából már évek óta, de most jutott el a párom arra a szintre, hogy nagyon, nagyon szeretné Ő is. Tisztára be van zsongva. :)



2013. jún. 21. 11:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi augusztusban kezdjük :)

Magzatvédő vitamint (még) nem szedek,csak folsavat,júliusban megyek dokihoz,majd meglátjuk Ő mit ajánl.

Ovi tesztet nem veszek,nem is tervezek használni,ahogyan hőmérőzni sem fogok. Nekem ez túlzás. Majd ha esetleg már vagy fél éve nem sikerül a baba,elkezdek ilyeneken gondolkozni. Szeretnénk,ha szép emlék lenne ez mint és nem gyógyszerek,tesztek,naptárak,orvosok tömkelegéről szóljon minden :)


Nem dohányzom,fogynom nem nagyon kell,inkább csak arra figyelek,hogy sok zöldséget,gyümölcsöt,halat egyek, illetve,hogy sikerüljön normál időközönként enni normál mennyiséget :)


És igen,én is be vagyok zsongva! :D

2013. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is most az elkövetkező 1-2 hónapban szeret énk elkezdeni.. :)

Fogorvoshoz rendszeresen járok... Nem dohányzom.. Gyógyszert nem szedek.. :)

Igazából mi nem készülünk így semmi különösebb dologgal. Nagyjából tudom, h mikor van ovulációm...

Szóval, mi csak szeretni szeretnénk egymást, védekezés nélkül és ennyi :))))

Ha majd nem jön össze esetleg a baba néhány hónap alatt, akkor lehet megpróbálkozom én is hasonló kis parktikákkal. :)

2013. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Mi jövő hónapban kezdjük. Én már szedek magzatvédő vitamint, folsavat és magnéziumot. Fogyni kellene, de nem nagyon megy, nem cigizek, fogorvosnál januárban voltam, akkor mindent rendbe rakott. Ovutesztet nem fogok használni, nem hiszek benne, meg nyűgnek tartom. Nem is hőmérőzök. Már van egy kisfiam, ő hamar összejött.
2013. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Akkor vagyunk páran, de jó! Én azért ovutesztelek, mert még régebben bespejzoltam belőle, van egy csomó, és sajnos a menstruációm elég kiszámíthatatlan.


Nekem van pár lyukas fogam, úgyhogy azt mindenképpen el kell intéznem. Én is júliusban megyek vissza nőgyógyászhoz, van egy kis problémám, barnázok minden mensi előtt kb 4 napig.


Jó lenne végigkísérni mindannyiunk történetét ezentúl. Ha nem gond, írjátok majd meg a fejleményeket, addig is szuper nyarat, és babára hangolódást kívánok Nektek! :)

2013. jún. 21. 16:22
 5/48 anonim ***** válasza:

Mi is ekkortájt tervezzük. Nálunk a második baba lesz, szóval a zsongás mellett én némi parát is érzek. Most próbálom minél több programot és időt tölteni a babóval (20 hónapos).

Most h írtad eszembe jutott h nekem is szednem kellene a vitamint lassacskán.

tesztet nem csinálom, nekem bejött az elsőnélk a hőmérős módszerrel való peteérés megállapítás, az alap most az lesz, sajnos most nem tudom kivitelezni h minidg ugyanabban az időben ébredjek,és mérjem.

Cigizni nem cigizek

És hát nekem inkább híznom kellene,a szoptatás nagyon megviselt ebből a szempontból

Jó babavárást

2013. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszik a kedves Kérdező, én is csatlakoznék, bár nálunk már "élesben" megy a dolog :)


Májusban volt egy vetélésem, ami szépen, a természet maga módján lezajlott, szerencsére nem volt szükség műtéti beavatkozásra. A doki azt mondta, hogy az első menstruációt jó lenne megvárni, hogy lássuk, hogy reagált a szervezet a vetélésre. Megvártuk és nagyon szépen zajlott a ciklus is, vélhető peteérésem is volt.


A terhességem előtt már szedtem E-vitamint és magnéziumot, amikor megtudtam, hogy babánk lesz, elkezdtem szedni a folsavat. Ezeket a vetélés ellenére sem hagytam abba, sőt, már férjem is szedi az E-vitamint. Rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszünk, én biciklivel járok dolgozni, úgyhogy a napi mozgás is megvan :)


Van rossz fogam, de egyelőre nem tulajdonítottam neki túlzott jelentőséget, viszont igyekezni fogok ezzel a kérdéssel is jobban foglalkozni. Nem dohányzom, nem iszok :) Szeretjük egymást és mivel most júliusban lesz az első házassági évfordulónk, nagyon bízunk benne, hogy az Égiek megajándékoznak minket ismét egy kis csodával. A következő nemvártam július 19-én lenne esedékes. Bízom bennem, hogy akkor már csupa jó hírrel szolgálhatok. Viszont ha akkor nem, akkor augusztusban, ha akkor sem, akkor szeptemberben és így tovább egészen addig, amíg nem leszek ismét állapotos! :)


Hajrá mindenkinek! :)

2013. jún. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok mi is az kerül kezdjük újra habár orvoshoz csak októberben tudok eljutni, meg mi már túl vagyunk egy év próbálkozás szerűn, csak most az esküvőig hanyagoljuk :)

Mindenkinek szurkolok tudom milyen izgalmas várni az eredményt és kívánom hogy ne tapasztaljátok meg az elkeseredett reménytelen érzést mikor már sokadjára sem sikerül ahogy én....

Mindenkinek gratula előre is..

2013. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Mindenkinek sok sikert kívánok!! :)
2013. jún. 25. 14:46
 9/48 anonim ***** válasza:
Én 11-én (majdnem egy hete) vetettem le a spirált, van egy kis folyásos problémám, amire kúpozok, utána viszont jöhet a babaprojekt! Pontos kezdési idő nincs, kicsit félek is egy újabb terhességtől, illetve egy újabb babától, mert nekünk már van 2 babónk, de az biztos, hogy szeretnénk 3.-at! Együtt talán könnyebb lesz! :)
2013. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok! :)
2013. júl. 29. 08:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!