Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos együttléttel ki...

Megszakításos együttléttel ki lett terhes? Mennyi az esély a teherbeesésnek így?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
van esély,mert az előváladék is tartalmaz spermát,és azt mondják ugyan kicsi,de van rá esély.
2009. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én, kétszer .

először 3 év után, és szülés után 5 hónappal.

akartunk babát, csak nem tudtuk, hogy mikor lenne jó, így rábíztuk a "véletlenre".

2009. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem hiszek a megszakitásban. Párommal 3 éve igy védekezünk. Tavaly nyáron egyetlen 1x bennem ment el, sikerült is a baba. Aki most lesz 8 hónapos. De kb 6 hónapja megint igy védekezünk megszakitással, és sztem aki igy esik teherbe az vagy később veszi ki, vagy nem tudom. De van akinek elég egy kis előváladék. Nekem eddig bevállt. De senki ne kockáztasson csak ha már biztos a háttér, és nem lesz baj ha véletlen becsúszik a baba. Lehet hogy terhes lettél?

Egy 22 éves anya

2009. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Bocsi az első sorba oda irtam hogy nem hiszek a megszakitásban. Javitanám, hogy hiszek benne. bocsi

előző voltam.

2009. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én is, a harmadikkal, de tervben volt:-))
2009. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedves 12.51.! Mi is így védekeztünk évekig, de a 2. baba után már annyira lent volt a méhem, hogy sztem elég volt csak a környéken lennie a szerszámnak és a kis spermium beugrott:-)) Gondolom én, bár lehet hülyeség!
2009. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi kb 7 évig védekeztünk igy,majd összejött a baba,aki 4 hónapos.
2009. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves 22 éves anya!Lehetséges,mert vagy 2 hete fájnak a melleim,és ez a napokban csak erösödőtt,ciklusom 46 napján tartok,menszesz még sehol,bár nekem nem rendszeres,mióta abbahagytam a gyógyszert.De a közérzetem is furcsa,szédelgek és állandóan fáradt vagyok!És a mellfájásom se volt még ilyen erős,teljesen más,mint menszesz előtt.Szóval lehet!Csak érdekelt ennek mennyi az esélye,mármint a megszakításnak,hogy igy most teherbe estem?Ha úgy lenne,megtartanánk,sőt én örülnék is neki:)!
2009. okt. 20. 13:48
 9/15 anonim ***** válasza:

3.-ik vagyok.

Hát elég valószinűk a jelek. Tesztelni nem akarsz? Kiváncsi vagyok nagyon hogy mi lehet a háttérben :)

Irj ha megtudsz valami eredményt. Addig is szoritok, ha örülnél a babának :)

2009. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De, fogok tesztelni mindenképp,ha nem jön meg a napokban!Írok majd,mi lett az eredmény!Köszönöm,a szorítást!

Minden jót!És jó egészséget nektek!

2009. okt. 20. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!