Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópia után nagyobb az...

Laparoszkópia után nagyobb az esély a teherbeesésnek? A hormonjaim rendben a párom spermái tökéletesek. Nekem a jobb oldali petevezetőm van elzáródva azt nyitják meg minden hónapban van 3-4 tüsző a műtét után nagyobb esély van ara hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés

A ciklusom közepén pé környékén lesz a műtét már akkor teherbe eshetek ha együtt leszünk a műtét után és elött is?

annyira szeretnénk már babót....

Segítsetek légyszi már annyira el vagyok keseredve mit tegyek még , teázom szedem a bogyókat is....

Már mindenféle vizsgálaton túl vagyunk...


2009. ápr. 21. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szia sztem nagy esély van ezután, de nem értem.. minden honapban megynitják? ez hogy lehet? amugy meg minden honapban másik petefészekben van pé-s.. egyszer beesik meglátod..
2009. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah bocsi nem minden hónapban megnyitják hanem minden hónapban van 3-4 érett tüszőm , hülyén fogalmaztam ne haragudj... :-DD
2009. ápr. 21. 17:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Mióta kiderült hogy a jobb oldali el van záródva azóta tudom hogy csak a a bal oldalon érik minden hónapban a tüszőm mert a baj funkciónálisan átveszi a jobb oldal szolgálatait is....
2009. ápr. 21. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
ez tök jo hogy átveszi és ráadásul hogy 3 ,4 .. ez jo, nagyon esélyed van ikrekre..
2009. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem bal oldali petefészkemet műtőtték 5 hónapja. AZóta mindkét oldalon van peteérés, és a "balos" hónapjaimban eddig sokkal szebben alakultak a hőgörbéim, mint a "jobbosban". Szerintem jó hatással volt rá a műtét, ebben a hónapban nagyon reménykedem!

Abban nem vegyok biztos, hogy még a műtét hónapjában tudtok próbálkozni. Nekünk 2 hetem mondott a doki szexmentesre, aztán még két hét védekezéssel. Szóval egy hónap pihi, de ez a műtétedtől és orvosodtól függ.

2009. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!