Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek bízhatok már a...

Szerintetek bízhatok már a tesztben?

Figyelt kérdés

6.-án lefeküdtem barátommal. sajnos felelőtlenség, de nem írogattam mostanában mikor volt meg a bajom. Nem is emlékszem hányadika körül volt meg utoljára.

tegnap, 16.-án csináltam egy tesztet. délután. negatív lett.

Ma reggel, reggeli vizelettel csináltam még egy tesztet, ez is negatív lett.

Ám semmi jele nincs a "közelgő" menszeszemnek. Pedig most már ideje lenne szerintem.

Csináljak még egy tesztet? vagy ne? ha igen, akkor mikor? kérlek segítsetek. sose voltam még hasonló helyzetben. 22L



2013. júl. 17. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a lehetséges menzesz első napját és akkor tesztelj reggeli elsőből.Az már nagy valószínűséggel hiteles eredmény fog adni.
2013. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem korán teszteltél. Nekem a nem várt is nagyon halvány volt. Szal pár nappal előtte tuti negatív lett volna.
2013. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem várt "napján" . Kimaradt,bocsi :)
2013. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem tudom. Szerintem már meg kellett volna jönnie. Éjjel nappal dolgoztam, a legkisebb gondom volt csak a menszeszem. de elvileg azt olvastam, hogy aktus után 12 nappal már jó eredményt mutat. csak hát azért mégis parázok. bár már lehet csak azért késik mert ennyit idegeskedek. arra gondoltam pénteken veszek még két tesztet, különbözőt és szombaton megcsinálom őket. ezek drága tesztek voltak, gyógyszertáriak, elvileg az még megbizhatóbb mint amiket üzletekben lehet kapni.
2013. júl. 17. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a 12 nap csak akkor 12 nap,ha középidőben voltatok együtt.Mert akkor kb 2 hét múlva esedékes a menzesz,és menzesz első esedékes napján mutatja ki a teszt.
2013. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor várok egy kicsit még. Csak az a baj hogy tiszta ideg vagyok :/
2013. júl. 18. 08:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad idegeskedni,mert a miatt is késhet. Nyugodj meg! :)
2013. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
próbálok nem idegeskedni. csak nehéz. mikor csináljam a tesztet? gyogyszertáriban mennyire bizhatok?
2013. júl. 18. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!