Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bízhatok a terhességi tesztben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok a terhességi tesztben?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 napja elszórakozgattunk, betette de nem ment el. Sok helyen olvastam,hogy igen előváladéktól lehet terhesnek lenni stb,más helyen meg azt,hogy nagyon minimális az esélye. Mindenesetre a mensim késik 3 napja és tegnap vettem tesztet : "One minute test" és azt mutatta ki,hogy nem vagyok. A mensim még mindig nem jött meg..mennyire lehet bízni a tesztekben?
2011. aug. 1. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél két különböző fajtát és ha mind a kettő úgyan azt mutatja akkor igen!
2011. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tesztnél a negatív eredmény lehet téves.

a pozitív eredmény szinte 100%-os.

lehet csak az aggodalom miatt késik.

ne játszogassatok.....

2011. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

rendben holnap veszek egy másikat!

hát,tény ,hogy nagyon aggódtam egész gyomromgörcsben volt félelemtől és tegnap kicsit megis nyugodhattam negatív eredmény miatt de most ugye megint aggódok : / mindenesetre akkor hnap csinálok másikat.

köszi a válaszokat!

2011. aug. 1. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább várj 14 napot az "esemény" után, akkortól megbízhatóak a tesztek.

És jól írták, hogy a pozitív, az mindig 100% (hCG termelő daganatokat leszámítva), míg a negatív lehet álnegatív is.

2011. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor honnan tudhatom meg biztosra?:S nekem nincsen nőgyógyászom,anyukámnak van de ezt így nem mondhatom el neki h anyu lehet,hogy terhes vagyok kéne a nőgyógyászod,mert helyből agyvérzést kapna:S 16 éves vagyok
2011. aug. 1. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:

elmész a legközelebbi sztk-ba. nálunk a főorvos minden nap rendel és bejelentés nélkül lehet menni hozzá.


vagy jelentkezz be, szintén sztk-ba, akkor nem kell fizetned. kérdezd meg, a ti kerületitekben hogy mennek a dolgok. nem csak maszek orvosok léteznek a világon. én is sztk-shoz járok. és még élek.

2011. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. köszi,pár nap múlva csinálok egy tesztet ha negatív,de mensim nem lesz mindenképpen elmegyek!
2011. aug. 2. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!