Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jött még meg szerint...

Miért nem jött még meg szerintetek? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Óvszer nélkül voltam együtt a barátommal 8 hete, vagyis máj. 21.én,de akkor is csak betette a péniszét óvszer nélkül és vette is ki. Akkor jún.10.én nem jött meg, de 14.én igen. Abban a hónapban és ebben csak 1x-2x voltunk együtt, mert nem volt itthon, de akkor is óvszerrel, ami nem lyukadt ki, megnézte. Most sem 10én, sem 14én, sőt még ma sem jött meg és aggódom. Csütörtökön kezdett fájni a mellem, 2 napja barnázom, a tegnap este iszonyúan görcsölt a hasam. Lehetek terhes...?

2013. júl. 18. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, de azért csinálj egy tesztet.
2013. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most barnázom, ettől kimutatja? Jelenleg is görcsöl, de nagyon.
2013. júl. 18. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne tesztelj! Meg fog jönni maholnap! Ha mégsem, akkor tesztelj! A barnázás általában premenstruációs tünet.
2013. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most is görcsöl, de a barnázáson kívül nem jön más. Aggódom, ennyit hogy tolódhatott? Meg fog jönni szerintetek? Köszi a válaszokat.
2013. júl. 18. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem életemben nem volt barnázásom. Hát, most mégis megtapasztaltam. Két nap múlva meg is jött, bár nem görcsöltem. Először én is azt hittem, hogy valami zajlik bennem, pl. beágyazódás vagy hasonló, de nem. Valamiért most ilyen, következő hónapban más lesz :) Vagy nem, de akkor sincs baj. Az a nagyobb gáz, ha ciklus közepén barnázol.

Tipikusnak mondható terhességi tünetek meg nincsenek. Amit leírsz, az lehet bármitől, igaz akár terhességtől is, bár a leírtak alapján nem hiszem, hogy erről van szó. Úgy látom, nem kifejezetten rendszeresek a ciklusaid, úgyhogy még várj pár napot mindenképpen!

2013. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!