Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltam úgy értve a barátommal és mi úgy szoktunk védekezni h mikor érzi akkor ki veszi más védekezési módot nem is használtunk. Eddig mindig időbe meg volt de tegnap nem tudta időbe ki venni és belém csúszott nagyon is és még utána háromszor... A barátom is meg én is drogoztunk nem nagy mennyiségben nem vagyunk függők mielőtt erre gondolnátok csak néha egy bulin én cigizek már 3 éve így is lehetek terhes ezekkel a gondokkal? Nem kisegítő komikat nem kérek!! Köszönöm a kisegítő komikat előre is!
2013. júl. 16. 08:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igen.
2013. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Igen, lehetsz.

Nem cinkes, hogy egy 14 éves jobban vágja nálad?

Te annó nem figyeltél oda felvilágosításnál?

Inkább elk...rod az életed egy gyerekkel csak egy dugásért cserébe? Tudod ez mekkora felelősség?

2013. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nem akarom elbaszni és tudom h ez felelőséggel jár meg minden .. de eddig mindig időbe meg volt és nem gondoltam arra h valamikor lesz ilyen is..
2013. júl. 16. 08:19
 4/11 anonim válasza:
lehetsz sajnos :/ irány eseményutániért :/
2013. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen lehetz terhes így. Menj, irass gyorsan esemény utáni tablettát.
2013. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egy esemeny utanni tabletta mennyibe kerul?
2013. júl. 16. 08:35
 7/11 anonim válasza:
Olcsóbb mint egy gyerek :/
2013. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokféle van, attól függ neked melyiket írja a doki, ára 3000 és 8000ft között van.
2013. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)! de ehhez feltetlen szugseges egy doki?
2013. júl. 16. 08:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy kisegítő komi:

Ha már annyi eszed sincs, hogy gumit húzz a pasid farkára, legalább arra gondolnál, hogy elmenj az ambulanciára és írass fel esemény utánit!

Te sose hallottál ezekről a dolgokról? Érdekes, hogy a d.ugni, meg füvezni azt tudsz, de hogy védekezz, az smafu...

Mercike baba, inkább a könyveket bújnád!

2013. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!