Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sokat járok pisilni és nem...

Ha sokat járok pisilni és nem csíp, meg szúr. Akkor lehet h baba van a dologban? Vagy felfáztam? Ez a 4. nap h késik a mensim.

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 18:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
megér egy tesztet :-)
2009. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Amore ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a tünetem és tegnap pozitiv volt a tesztem!:)
2009. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. okt. 20. 20:08
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlókkal vagyok leterhelve, mert én is ebben a cipőben járok. Nekem 6 napja késik, de most már kevesebbet járok vizelni.A szomorú, hogy csináltam két "ürítés" között(fél óra)egy - tesztet. NEm tudom mit higyjek, de semmi mensire utaló jel. Most kezdett el fájdogálni a derekam.REMÉLEM? HOGY BABÁSAK VAGYUNK, MERT EGYÉBKÉNT UTALHAT ARRA. SZORÍTOK NEKED MEG MAGAMNAK IS!
2009. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

:)

Nekem 2 napja van ez a vizelési ingerem...

Már 4 hónapja próbálkozunk, de eddig ha teszteltem, mindíg negatív lett :(

De múlt hónapban csak beképzeltem magamnak a tüneteket, viszont ez most tényleg jelen van, és 30 percenként járok pisilni :)...szóval bizakodok :)

drukkolok neked is nagyon!!!! Tesztelni mikor fogsz?

2009. okt. 20. 21:05
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szurkolok nagyon, a leginkább babás tünet az a vérzés késése, illetve remélhetőleg teljes elmaradása :):) Drukkolok neked :):) Ha van lehetőséged 10-es érzékenységű teszttel tesztelj reggeli első vizeletből. Mikorra tervezed a teszted? :)
2009. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

szia.

Szerintem tesztelhetsz már most is nyugodtan. A fél óránkénti pisilés pedig lehet a terhesség tünete, legalábbis nekem az volt. Én mondjuk tesztet az elmaradott után másfél hétre csináltam, de már akkor is pozitív volt.

Szurkolok a kérdezőnek, és a válaszolónak is, akinek szintén ez a tünete.

A teszt után légyszí írjatok, hogy mi újság. Én nagyon szurkolok nektek.

pussz

Babybogyó87 8 hetes km

2009. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

sziasztok .:)

Csináltam egy tesztet tegnap este (LILY-teszt) és negatív lett. Illetve egy halvány szellemcsík- szerű 2. vonalat is láttam...szóval bizakaodok, h csak azért van ez,mert nem a reggeli pisiből teszteltem. Eldöntöttem h kivárom a vasárnapot, és majd ha addig nem jön meg, csinálok mégegyet.

JAh, a mai napig sincsen meg, és még mindíg járok gyakran wc-re....de reménykedem. Mindenképpen írok h mi történt.

Azért csináltam meg tegnap a tesztet, mert ma van a párom szülinapja...és gondoltam meglepem...de eddig nem jöt össze :(

De nem adom fel a reményt :)

2009. okt. 22. 20:11
 9/20 A kérdező kommentje:

jah, és van még vmi- kis fehér színű folyásom is van. EZ nem tudom h jó-e....

Néha szúr a bal petefészkem, de csak tompán, néha meg a jobb. De semmi más tünet nincs. Kicsit fáj a fejem, de nincs hányingerem, meg semmi.

2009. okt. 22. 20:27
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia! A lily egy vacak. Ha esti vizeletből szeretnél eredményt, és ma szeretnéd meglepni a párod, akkor ha van nyitva patika, akkor ott vegyél egy qupidot, az egy jó teszt :) Akkor se ess kétségbe, ha negatív, mert attól még lehetsz terhes, de sokkal hamarabb ki fogja mutatni neked, mint a lily :):) Sok sikert :):)
2009. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!