Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tervezett kistesot hogy...

Nem tervezett kistesot hogy oldottatok meg anyagilag?

Figyelt kérdés
Alberletbe elunk van mar egy masfel eves lanyunk. Ugy nez ki becsuszott a kisteso. Nem elunk nagylabon de szeretnenk megtartani. Akinel 2 gyerek van. Mennyivel tobb a rezsi es a kiadasok gyerekkel?
2013. júl. 18. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, én nem tudok neked választ adni.Viszont nagyon érdekelnek a válaszok.Nagyon hasonlóak a mi dolgainkat.Albérlet,2éves kislány,pont kijövünk pénzből....Nincs még tesó,vágyunk rá, de még várunk......
2013. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Babeli Zurzavar ***** válasza:
valahogy minden osszejott, sok aldozat (munkahely es lakhely valtas pl) aran de most sokkal jobb minden mint korabban volt. a szorongatott helyzet olyan megoldasokat nyitott vagy olyan megoldasokra, lehetosegekre nyitotta fel a szemunket amik korabban nem jottek/ nem voltak eszrevehetok. ha nem hagyod a mindennapok nehezsegeit a fejed felett osszecsapni, hanem megprobalsz felfele torni, ha olyan elvarasokat tamasztasz az elet es magad ele amit korabban nem tettel az meg fog terulni minden teruleten, anyagilag, szellemileg es fizikailag egyarant!nezopontot kell valtani! pl az alberletnek legalabb annyi elonye van a sajat tulajdonnal szemben mint amennyi hatranya... Te dontod el melyik oldalrol tekinted!
2013. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam a becsúszott/becsúsztatott tesó(mert apa akar/t kistesot)50000 forintomba került,elutaztam másik városba és kalap alatt elvetettem.

De Ti meg akarjátok tartani,így nem tudom mennyivel kerül többe a létfenntartás.

2013. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!