Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély spontán terhességre...

Van esély spontán terhességre IR-el és PCO-val, ha betartok mindent?

Figyelt kérdés
Ir-em és Pco-m van. Két hónapja rendszeresen mozgok és diétázom,már lement 10 kg.Szedek gyógyszert az Ir-re.Most volt ez első olyan hónap,hogy végre rendesen volt menstruációm.Van esély babásodni?

2013. júl. 19. 05:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Húgom szinte havonta járt orvoshoz, mert hol menstruált, hol nem (általában utóbbi). Végül kiderült, mi okozza, októberben kapott időpontot januári műtétre. De neki diétáról, fogyásról senki nem beszélt.

Januárban én vittem be a kórházba, itt az a szokás, hogy felvétel után a főorvos mindenkit megvizsgál. Zokogva jött ki, hogy, csak annyit bírt motyogni, hogy azonnal uh-ra kell mennünk.

Onnan meg vittem haza, mert 14 hetes terhes volt. Egy hete született a második kisfia :-)

2013. júl. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nalam meg csak eppenhogy kiderult az ir, fogynom nem kellett ugyan, de a terhelt inzulinom nagyon rossz volt, azt mondtak, min. Fel ev, mire terhes leszek. Egy honapra ra teljesen spontan, a masodik probalkozos ciklusban

lettem terhes, most egy eves a lanyunk. A meforalt sem szedtem meg teljes adagban, a teszt elott egy hettel irta ki a ferjem. Szoval o csunya, nagyon cisztas, eros ir mellett fogant spontan hala Istennek.:)

2013. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!Gratula a babákhoz! :) Kedves első válaszoló a tesódnak végül is ugyanez a baja egyébként?
2013. júl. 20. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!