Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 havi Closti szedése utáni...

3 havi Closti szedése utáni szünetben mennyi esély van a spontán teherbeesésre? Valakinek lett már így baba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
3x3 hónapot csináltam végig sikertelenül. Aztán rá 2 hónapra spontán fogant a fiam. Most a kistesó az első closty-s hónapban sikerült. :-D
2011. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok az első 3 havi adag után. Reménykedek, hogy sikerülhetett, de majd következő héten derül ki. AZ mindenesetre biztos, hogy clostyval 3 tüszőm volt, most nélküle egy. Drukkolok nagyon Neked!! Kérlek Te is szoríts :)
2011. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek gratulálok, a másodiknak pedig nagyon drukkolok. Azért érdekel, mert előző ciklusban fogyott el a 3. havi adag, de akkor sem jött létre terhesség, pedig volt peteérésem. Lehet, hogy utólag még dolgozik egy kicsit a gyógyszer és rásegít a dolgokra?
2011. máj. 23. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Szerintem ezt csak UHval lehet megnézni. Nekem előtte is volt peteérésem, rásegítésnek kaptam, így lett tőle egy hónapban 3. De most, hogy nem szedem, megint "csak" egy van. UHra nem mész? Hányadik napon vagy?

2011. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is rásegítésnek kaptam, viszont mindig csak akkor néztük UH-val, amikor megjött, hogy nem lett-e ciszta. A peteérést mindig érzem és mikroszkóppal nézem. Szerintem most már rendelek LH tesztet és azzal csekkolom, hogy minden OK. Ma jött meg 3 napos késéssel, ilyen még nem volt, csak amikor terhes voltam, akkor nem jött meg időben. Egyébként mindig időben jön, ritkán max. 1-2 napot siet. UH-val majd a 10. nap környékén megnézetem, hogy van-e érett tüsző és mennyi. Most 1 héttel ezelőtt is volt több kicsi és egy 20 mm-es, biztos emiatt késett.
2011. máj. 23. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó esélyed van! :) Én két hónapig szedtem, és a kövi pihenő hónapban fogant! :)

Sok sikert! :)

2011. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés!

Én is rásegítésre kaptam,most 1 hónap szünet!Annyira reménykedem..!A 30.ai hétre nem várom és ÉN olvastam már,hogy valakinek akkor jött össze spontán a baba,amikor nem szedte a clostyt és rákérdeztem a dokimtól,azt mondta,hogy létezik ilyen!Hát hajrá...!!!Ha nem kezdem a második három hónapos kúrát..!

2011. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!