Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán baba után lombik...

Spontán baba után lombik testvér. Nem fura érzés?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok irását várnám akinek a tesó nem jött ezért lombikprogramban vettek részt.

Nem tudom mi van vele, de 3 éve várjuk a csodát 4 inszem és 2 lombik után végre sikerült,és most nem tudom mit érzek.

10 hetes vagyok, de valahogy nem olyan ez az egész mint az első yerekkel aki spontán fogant.

Miért nem tudok örülni???? Teljesen utálom eezt az egész petesejt ki kémcsőbe be, turkálás hegyek majd vagy sikerül avgy nem dolgot, már az utolsóra menni sem akartam, rábeszéltek, elmentem, siekrül és most iszonyatosan furcsán rzem magam.

Miért?



2013. júl. 19. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk az én fiam inszemmel fogant, de ismerős az érzés.

Ráadásul én császárral szültem (sürgősségi, fertőzést kaptunk), és senki nem értette, amikor arról beszéltem, hogy frusztrál, hogy se megfoganni, se szülni nem voltam képes természetes úton.

Mostmár, 3,5 év után nem számít, de igen, engem is sokáig 'piszkált' ez a fura érzés.

2013. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Spontán már fogant egy gyermeked, így Te, érzed a különbséget. Nekem csak lombikkal jött össze, és semmilyen rossz érzésem nem volt, örültem ennek is! Persze azt a tortúrát ami ezzel jár, nem élveztem! Ha nem lenne spontán fogant gyermeked, akkor másként éreznél!:))Megviselt a sok plusz teher, ami egy lombikkal jár!
2013. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első lombik baba, a második spontán. Semmi fura érzésem nincs, hacsak nem annyi, h a másodikat sokáig nem is tudtam elhinni.
2013. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hannababy válasza:

Nekem első spontán második (ha sikerül)lombikkal. Még az elején vagyunk még csak konzultációra várunk. Remélem mire megyünk spontan összejön!

Nagyon félek a lombiktól. :-(

2014. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!