Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja szedek Belara...

2 hónapja szedek Belara fogamzásgátlót. Ha egész hónapban mensi után fájt a mellem és eleinte a pocim akkor terhes volnék? Vagy ez a mellékhatása lenne? Akinek hasonló volt mesélne róla: meddig tartott? Pocija fájt e? doki mit mondott?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy lennél terhes mikor te írtad,hogy megjött?????

Fogamzásgátló 2 hónapja véd,akkor mi a parád?

2009. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhesség gyanúja esetén nem ide írogatni, hanem terhesteszt.
2009. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva kellene megjönnie. Azért írtam mert nem tudom mit kellene éreznem és félek ...
2009. okt. 21. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok,mit kellene tenned?Várni,hiszen még egy heted van,ilyenkor még a teszt se mutatja ki a terhességet.
2009. okt. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereket nem értem!

Válalják h szednek tabit,de nemtudják mivel szemben véd és nem olvassák el a betegtájékoztatót amibe levan irva h mik is lehetnek a mellékhatások stb... mivel a tabi TERHESSÉG ELLEN véd ( de csak akkor ha normálisan szeded!!! mint pl: megfelelö idöpontba vetted be ill. rendesen megvolt a mensid),ha nagyon fáj a hasad mennj vissza az orvosodhoz és mond el h mibajod lehet nemjó hatással van rád a gyogyszer..

2009. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!