Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák! Voltak hasonló...

Kismamák! Voltak hasonló tűneteitek mikor még nem is gondoltátok volna vagy csak sejtetétek hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
egy hete egésznapos mellfájdalmaim vannak és egyre jobban már este arra is felkelek ha csak átfordulok a másik oldalra és erek is vannak rajta,a derekam is fáj
2011. nov. 16. 19:23
 1/10 A kérdező kommentje:
a mellbimbóm nem érzékeny de nem is sötétdik vagy csak én nem veszem észre
2011. nov. 16. 19:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont így volt. Emiatt gondoltam, hogy sikerült. Ez már az elmaradt menstruáció előtt kezdődőtt 6 nappal, rá két napra teszteltem pozitívat.

Ha ez a mellfájdalom most erősebb neked, mint egyébként szokott, akkor gyanús, hogy babát vársz:-))

2011. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor reménykedhetek :) 11 nap múlva nem várom
2011. nov. 16. 19:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen
2011. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebből még lehet baba:)

Ha a mellbimbód nem érzékeny az nem jelent semmit...Én úgy tudom, hogy 3.-4. hónap táján kezd el sötétedni a mellbimbó.

2011. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha neked még csak 11 nap múlva esedékes a mensid, akkor ezeknek a tüneteknek még semmi köze nem lehet a babához!
2011. nov. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
majd ma kiderűl megyek dokihoz is :) csakhogy ezeket vettem észre magamon a múltkori mensim is csak 3 napig tartot és rá két napra pecsételő vérzésem volt és hiába múlt el görcsöltem
2011. nov. 17. 08:22
 8/10 anonim ***** válasza:
A sikertelen hónapokban mindenféle jelet véltem felfedezni magamon, amiből meg voltam győződve, hogy baba lesz. Persze egyszer sem. Ehhez képest, mikor pozitívat teszteltem, semmiféle tünetem nem volt, csak annyi, hogy elmaradt a nem várt. Több embertől is hallottam már ezt.
2011. nov. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A hormonok játéka is okozhatja. Persze az is lehet, hogy egy terhesség van készülőben.

Nekem már volt egyszer olyan, hogy mensi helyett csak pecsételtem, és kb 2 hétig úgy fájtak a melleim, hogy éjjel többször felébredtem rá. A teszt negatív lett, kiderült, hogy átmeneti hormonzavar okozta a problémát.

Remélem, hogy nálad baba okozza a tüneteket.

2011. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megvizsgált de csak hűvely gyuladást talált semmi mást 3 hét múlva kontroll
2011. nov. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!