Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem egy fiúval 1hete...

BeuusC. kérdése:

Lefeküdtem egy fiúval 1hete és rá 3napra megjött de nem használtunk gumit. Ma el is múlt. Ez mit jelent? Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
-

2013. júl. 20. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet! Szerintem mindenképp tesztelj, hasonló cipőben járok, csak nálunk nem probléma a baba..
2013. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy felelőtlen kis csitri vagy akinek még messziről el kéne kerünie a szexet.


Igen lehetsz terhes mivel védekezés nélkül voltatok együtt.

2013. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de remélem nem vagy az. És nem miattad, hanem a babád érdekében, ugyanis úgy érzékelem, két lehetőség lenne, ha terhes lennél: 1. vagy elveteted, vagy 2. felnevelsz ilyen felelőtlen hozzáállással egy gyereket. Egyik sem jó, úgyhogy kívánom, hogy ne legyél terhes és javaslom, hogy legközelebb használj gumit. Ha idáig nem terjed ki az értelmed, vagy nem telik rá, akkor meg tartózkodj a szextől, csak akkor feküdj le valakivel, ha tudsz is felelősen gondolkodni és mérlegelni a helyzetedet!
2013. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet!

Tudod, általában úgy esnek teherbe a nők, hogy védekezés nélkül szexelnek!!!

És hogy megjött a menzeszed, az nem jelent semmit. Így is van rá esély...

Még ne tesztelj, korai. Kb 11-12 nap a beágyazódás, tehát még nem mutatna semmit.

Ja, és beszélj anyukáddal a felvilágosításról!!!!!!

2013. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szánalmas XD
2013. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!