Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki olyan, aki 3...

Van itt valaki olyan, aki 3 sejtes fagyasztott embriót kapott vissza és sikerült terhesnek maradnia?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam az első fagyasztott beültetésen.2 darab 1 sejtesek voltak lefagyasztva, de felengedés után sajnos csak az egyik maradt életben, így kaptam vissza 1 darab 3 sejtes embriót.De annyira el vagyok keserdve.Az első IVF csak biologiai terhesség volt, akkor 5 naposan kaptam vissza 1-et.A nagy öröm után lett a nagy sírás, most meg teljesen pesszimista vagyok.

2013. júl. 20. 19:13
 1/2 Sárika1976 válasza:
A baratnomnek a 2. beultetes sikerult fagyasztott embriobol. Nem tudom, hany sejtesek voltak. Most 1 eves a kislany.
2013. júl. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!augusztus1-én minden kiderül.most vagyok a 6. napon beültetéstől számítva, de semmilyen tünetem nincs.
2013. júl. 25. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!