Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Töltenétek fel terhes hőgörbéket?

Töltenétek fel terhes hőgörbéket?

Figyelt kérdés
legyetek szívesek azt is oda írni hogy meddig próbálkoztatok és hanyadik baba és hogy gyógyszert vagy esetleg valami homeopátiás szert szettetek-e? köszönöm :)

2013. júl. 21. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Terhes görbe, bár még korai, még nem élem bele magam.

Első baba, IR-em van, így Mercformint szedek. Vitamint Gravidát, folsavat.

Egy hete pedig a biztonság kedvéért elkezdtem az Utrogenastant.

Két hónapja próbálkozunk, de előző hónapban nem voltunk együtt PÉ-kor. Szóval elég hamar sikerült, csak így is maradjon...

2013. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


10. hónapra sikerült! 2. terhesség. Itt már semmit nem szedtem! Már feladtuk, hogy összejön, plusz anyukám agyvérzéssel kórházba is volt a hónapban!

2013. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ez a MI Babánk görbéje :). Bár még nagyon nem élem bele magam, mert a sok vérzés miatt nem tudom még mi lesz, de a teszt durván pozitív lett :)

[link]


első próba, és csak folsavat szedtem.


itt a teszt is : [link]


szurkolok!!!

Szép napot!

2013. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inzulinrezisztencia és PCOS mellett vezettem ezt a görbét. Gyógyszert ennek kezelésére szedtem,ahogy a diagram alatt is látszik, de 14. hétre elhagytam mindent. Elevitet szedtem. Jah, és első próbálkozós hónapban sikerült :)


[link]

2013. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm és mindenkinek nagy gratula!!! :)
2013. júl. 21. 11:45
 6/6 mofilda válasza:

Erről mi a véleményetek?


[link]


átlag 35 naposak a ciklusaim, valószínűleg IR-em van. Eddig nem volt peteérésem. jelenleg ez a diagramom, de még nincs vége a ciklusnak.

2013. júl. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!