Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én 23 éves vagyok 7 éve...

Én 23 éves vagyok 7 éve vagyok eggyütt a párommal.1 éve próbálkozunk a babával de sajna nem jön össze. Erre az anyósom aki 45 éves közölte velem hogy terhes amit persze elvetet. Akkor mondjátok meg van igazság?

Figyelt kérdés
Teljesen magam alatt vagyok,idáig is össze voltam törve a sikertelenség miatt most meg aztán végképp.
2009. okt. 21. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem el ilyen is van. Elhiszem, hogy magad alatt vagy én is biztos igy éreznék!
2009. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele,mondjuk az gáz hogy bejelenti hogy terhes,de csak magadat nézd,igazság meg nincs,látod a gyerek is sokszor oda megy ahol szegénynek rossz sorsa van,vagy nem is kell.De meglásd a te időd is eljön majd,és te leszel a legboldogabb anyukája.Sok szerencsét a babához!!
2009. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát, ezt én sem értem.Sokan vagyunk akik küzdünk, szinte mindent megteszünk,hogy legyen gyermekünk, és mégis annyian vannak akik csak ugy eldobják maguktól azt a kis életet.

Nem értem ha valaki nem akar teherbe esni miért nem védekezik?Vagy ha már megtörtént a "baj", miért van az,hogy kihordja a babát, együtt tölt vele 9 hónapot, megosztja vele a testét, majd megszüli és megöli?

Én is mélyponton vagyok, nem tudom mihez kezdjek...nehéz igy élni, nehezek a mindennapok.

2009. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat aranyosak vagytok.Sajna nekem van még egy olyan dolog ami nagyon megnehezíti a napjaimat.Mégpedig,hogy újszülött osztályon dolgozok szóval bennem minden nap ott van hogy de nekem miért nem.
2009. okt. 21. 14:25
 5/16 A kérdező kommentje:
adatik meg ez a csoda.
2009. okt. 21. 14:26
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez f.sza!Ebben a mai világban már nincs min csodálkozni!(anyós)!

Ami pedig téged illet próbálj meg valamerre elindulni,hogy mi lehet a sikertelenség oka.

Az tényleg rossz,hogy a munkád is ilyesmiről szól,de hinni,hinni,hinni!

2009. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el neked is meg fog adtni. És én magamról beszélek mivel én is lombikkal tudtam csak teherbe esni, tudom, hogy sokkal jobban fogsz örülni neki. Meg fogod tudni becsülni a kicsit.Ne keseredj inkább bizakodj és kérj segítséget szakembertől.
2009. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ez már én is sokszor kérdeztem magamtól, hogy van-e igazság, amikor olyan nőknek lesz gyerekük, akik elvetetik... Aki meg vágyik rá és imádná annak meg nem adatik meg. :( Nagyon sok erőt kívánok neked, és mihamarabbi babaáldást! Kitartást!!! :)
2009. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia

Ne foglalkozz vele mert ha jobban streszeled magad akkor még nehezebb lesz mi is egy éve probálkozunk. (napra pontosan tavaly okt 22 tettem le a antibébit)Fél év után orvoshoz mentünk talán még időben. Te is menj el dokihoz, hidd el ha nincs nagy baj akkor pikk pakk össze hozza nektek a babát rásegítő bogyoval. Sok sikert

2009. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szia

A kérdésedre csak annyit tudok mondani, hogy aki akar annak nem sikerül, aki meg nem az egyből teherbe esik. Mi már 3 éve próbálkozunk és még semmi.Kitartás!! És ne gondolj arra, hogy gyereket akarsz, annál nehezebb!!

2009. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!