Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt, pár...

Halvány pozitív teszt, pár nappal később menstruáció. Volt már, aki terhes maradt mégis ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjött akkor nincs sok esély sajnos. Barátnőm egy napot vérzett mikorra nem várta, de másnapra elmúlt teljesen, most 1 éves a fia.
2013. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Szia. Ha ez megnyugtat :-)! Nézd meg a képet. 5 napos alig menszesz után egy nappal, amikor elmúlt.

[link]

Kívánok neked is ilyet!!! :-)

2013. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz. Az esély megvan, de biztosat csak a nógyógyász tud mondani!
2013. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt előtt 3 nappal már látható két csíkos volt a tesztem, nem várt napján nem jött meg és 2 csíkos volt a teszt, nem várt után 8 nappal megint 2 csíkos volt a teszt nem is jött meg, 9. napon reggelre elöntött a mensi, rohantam a kórházba , de már nyoma nem volt a babának. Ezt csak azért mondom, hogy akár mensi közben is mehetsz dokihoz és ha van baba adnak gyógyszert, magnéziumot, de így sem biztos, hogy meg marad az apróság, de legalább adtál esélyt. Bár szerintem iszonyat kicsi az esély arra, hogy mensi után terhes maradj.
2013. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Édesanyám az első hónapban normálisan menzeszelt velem és egy egészséges 24 éves nővé cseperedtem :)
2013. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!