Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy 10 napos késénél...

Létezik, hogy 10 napos késénél még negatívat tesztelek?

Figyelt kérdés

12-én szombaton kellett volna megjönni. 31-32 naposak a ciklusaim, tehát elég hosszúak. 5napig szokott meglenni mindig, 6. napon teszteltem délután és ma reggel is ez a 10. nap illetve elmaradt mensi utáni 5. ez is negatív...a telefonnal megvilágítom hátulról úgy látok valamit, de tudom ez semmit nem jelent.


Úgy gondolom, ha terhes lennék már pozitívnak kéne lennie. Reménykedhetek még vagy szinte biztos, hogy nincs baba? Járt már valaki hasonló cipőben és babája lett? Csütörtökön reggel tesztelek újra...remélem addig nem jön meg :S

Nagyon várunk a párommal már egy kis babócát.



2013. jan. 21. 09:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A vágy nálunk is meg van a baba után. Nekem is 28-32 nap között jön meg. Most 37 napra jött meg ilyet soha nem csinált én is pont így voltam mint te teszteltem naponta reggel este fény felé fordítottam a tesztet csak nem lett két csíkos. Elvileg neked is ki kellett volna már hogy mutassa, de vannak emberek akiknek nem mutatja csak 1-2 hét után. Nekem van egy nagy lányom, akivel így voltam, 2 hét után sem mutatta a teszt 3 hónapig meg is jött persze nem olyan volt mint szokott teszteltem a harmadik hónapba negatívat majd meguntam és elmentem az orvoshoz ahol közölték hogy 11 hetes terhes vagyok.
2013. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ugyan keveset voltunk most együtt a párommal, de úgy vélem nem a mennyiség, hanem a megfelelő idő a lényeg :)

Múlt hónapban volt egy halvány pozi tesztem, ami végül mensibe fulladt, ott ahogy 5napig meg lett volna a mensi hatodik napra megjött. Előtte egyszer volt még ilyen bár ott végig negatív teszt volt az 4hónappal ezelőtt volt szintén 6. napra jött meg. Most is így véltem, hogy a testem szórakozik velem, gondoltam 6. napra megjön hát nem jött 10-en vagyok és semmi csak bal oldalt alul éles szúrkálás egyetlen pontban. Néha percekig csinálja szó szerint szúrkál. Aztán elmúlik pár óra múlva megint jelentkezik. Éjjel szörnyen aludtam melegem volt, pedig a szobában hideg van és úgy éreztem majd kiugrik a szívem a helyéről, mintha futottam volna úgy vert a szívem. Két napja kissé szédelgek is néha úgy érzem mindjárt hányni fogok aztán hirtelen elmúlik. Ezek nekem nem meggyőzőek csak furák, de a szédelgés az mensi előtt is szokott néha lenni.


Bocsánat kicsit hosszú lett. Csak kapaszkodom mindenbe mint mindig :)

2013. jan. 21. 10:00
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Előző író vagyok és szerintem sors társad azokat amiket leírtál rám is igazak, vagy beképzeljük ezeket magunknak mert annyira akarjuk a babát vagy talán te tényleg babás vagy. Én nem vagyok az, de én is hasonló tünetekkel voltam míg meg nem jött, csak nekem jobb oldalt szúrkált. 1,5 éve ez megy nálam...tök lehangoló. :( Ti mióta szeretnétek babát? Azért majd írd meg mi lett? Hát ha baba, majd én innen izgulok érted: Juti!
2013. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mi két éve szeretnénk babát. December elején voltam dokinál, nem talált semmit ami miatt nem lehetne babám. Tehát szervileg rendben vagyok. Páromnak a héten vagy jövőhéten szerzünk időpontot andrológiára, és ha nem jön össze babu március-április környékén vissza kell mennem dokihoz. Annyit mondott vizsgáltassuk ki a páromat és szedjek E vitamint.
2013. jan. 21. 10:39
 5/25 A kérdező kommentje:
Ma reggeli tesztem is negatív.... nem tudom mit gondoljak :S Örülnék, ha azon ritka emberek közé tartoznék, akik negatív tesztek ellenére is babásak :S
2013. jan. 23. 08:21
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
szia. Szerintem lassan mehetsz dokihoz ha van baba uhon már látni fogja. Nem mindenkinek egyformán termelődik a hcg, de ne éld magad bele nehogy csalódás érjen én szorítok h.baba legyen. Juti
2013. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Dokihoz majd jövőhéten megyek kedd vagy szerda. Az a biztos. Ma 44.ciklus napon vagyok, pont olvastam valakinél, hogy neki ezen a napon sikerült halványat produkálnia, és olvastam sok olyat, hogy már az uh kép a kezében volt és úgy is negatívat produkált...11 hetesen lett első pozi tesztje amit emlékbe készített.


Csak azért merem kicsit beleélni magam, egyrészt bízok a jó gondolatokban másrészt napra pontos szoktam lenni 1-2 nap max ami csúszik vagy késik vagy hamarabb jön. Ennyit akkor késtem amikor leálltam a fogamzásgátlóval 3 éve, de akkor meg is jöttem de csak 3 napra és alig. Szal most nagyon erősen beszélgetek magamban a pocakommal, hogy ha van odabent valaki akkor maradjon is velünk :)


Tesztet max, ha nagyon mérges leszek hétvégén még egyet csinálok, de már nem nagyon merek, félek a csalódásban.

2013. jan. 23. 08:46
 8/25 anonim ***** válasza:
korábban írtam neked a lányom 9 éves lesz mindjárt és ő sem adott magáról jelet. Talán téged is megviccel a baba.
2013. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Gondoltam megírom hol tartok.... Még mindig semmi... tegnap munka közben kora este kb 7 körül elkezdtem görcsölni, nem annyira mint mensi megjövésekor, de közelítette és ebből arra következtettem, hogy megfog jönni...ráadásul volt is olyan folyásom, hogy robogtam a wc-ra áá tuti megjött...hát tévedtem...gondoltam akkor reggelre megjön mert eléggé görcsölt a pocak...erre most megint semmi se hasfájás se mensi...enyhe hányingerem van, bár ezt betudom annak, hogy még nagyon reggel van XD

Valami játszik velem, és egyre inkább kezdem azt hinni, hogy baba van. Szerdán megyek dokihoz biztos ami biztos, hacsak addig meg nem jön.

Szép napot azoknak akik olvassák a várakozásomat :)

2013. jan. 25. 07:37
 10/25 anonim ***** válasza:
Szia. Tesztet már nem csinálsz szerdáig? Szorítok érted! Írd meg mi lett a végeredmény. Én lassan peteéréshez érek és most is reménykedek hát ha összejön a hónapba! Neked is szép napot és kitartást szerdáig! Juti
2013. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!