Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete volt a menstruációm,...

1 hete volt a menstruációm, ami 2 napos volt. A normál az 5-6 napig tart. Mellszurkálás, alhasi szúró fájdalom, ma pedig barnás folyás. Terhesség? Reggel tesztelek, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, véleményetekre.

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanebben a cipőben járok én is. Nekem is 2 nap barnázásom volt. Most meg krémes folyásom van, sűrűn pisilek, és két napja elég hisztis vagyok... én mensikor teszteltem már... de nega lett. Mensi előy egy héttel volt pár nap amikor émelyegtem, hasmenésem volt. Nem tudom hogy az akkor jelentett-e valamit, és ezek a mostaniak babát jeleznek-e... de én asszem megvárom, hogy milyen lesz a kövi mensi, illetve lesznek-e egyéb terhes tüneteim addig.


Remélem te holnap pozit tesztelsz! :) Várom a válaszod!

2013. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szandy89 ***** válasza:

Nagyon gyanus!!!

Drukkolok h reggel pozit tesztelj!!!


9 hós fiú anyukája

2013. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok nekem ugyan ez volt 1 nap rendes mensim volt utána barnás azóta semmi, teszteltem mert sokat késett nega :-( ezután megint teszteltem az nega :-( de most megint késik így van remény drukkolok :-D
2013. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Írok holnap , hogy mi lett az eredmény ...

2013. júl. 21. 22:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Negatív lett ... nem értem...
2013. júl. 22. 06:21
 6/13 Szandy89 ***** válasza:

sajnálom.

szerintem menj el 1 orvoshoz.

2013. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma fél 4-re megyek a dokihoz... a vérzéses pecsételős dolog nem múlt el.. de nem fáj semmim.. semmi bajom..
2013. júl. 22. 12:55
 8/13 Szandy89 ***** válasza:
ha végeztél a dokinál írj,h mi van!!!
2013. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ciszta


1 éve nem szoptatok, de van még tejem.. eléggé sok... és mondta a doki, h emiatt bezavarhatott a dolog, nem volt peteérésem, sem rendes menstruációm, de tejem volt, így kialakult a ciszta.. de minden rendben, kaptam gyógyszert, kell egy teljes vérkép, utána hormonokkal rendbe fogjuk tenni a mensit, elapasztja a tejemet és aztán meglátjuk.

2013. júl. 22. 17:05
 10/13 Szandy89 ***** válasza:

Sajnálom!

Biztos minden rendben lesz!!!

Rendbe tesznek aztán jöhet a tesó! :)

2013. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!