Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen picit barnás...

6 hetes terhesen picit barnás folyás, mellette alhasi fájdalom baj vagy normális?

Figyelt kérdés
3 napja már volt egy picit színes a folyásom, mondtam az orvosnak, azt mondta, nem baj, a hasfájásra szintén. De most elég erős, és inkább volt a folyásnak is színe. Nem szeretnék pánikolni, de ha baj lehet, akkor inkább irány az orvos.
2011. febr. 11. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden képen irány a doki. Nehogy valami baj legyen.
2011. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Doki!
2011. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor irány a doki.Nem is értem milyen dokid van aki azt mondja ez nem baj!!!!!!!!!!!!!!

Nekem is ilyen volt és el is vetéltem.

2011. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, már felhívtam, este megyek... Mondjuk azt mondta, hogy ilyen fiatal terhességnél nem nagyon tud még mit csinálni, ha baj van. 3 éve várunk erre a babára...
2011. febr. 11. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, és semmi baj nem lett.

Nekem azt mondta a doki, hogy erős vérzésnél menjek.

2011. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj, szegénykém, remélem nincs baj.

Elvileg tud adni rá gyógyszert, sokan írták már, hogy kaptak ultrogestan kúpot és ágynyugalom mellett segített nekik.

Szorítok nagyon. Írj, hogy mi volt!

2011. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt az 5.-6. héten világosbarna folyás, amire azt mondta nekem is, hogy nem tud mit csinálni. Ha nagyon görcsölök vagy vérzek akkor kórház. Aztán elmúlt. Most 8+3 vagyok és minden ok.
2011. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezek egyertelmu veteles jelei es kapnod kell ultrot es magneziumot. ha ezek utan sem mulik el a barnazas akkor valoszinuleg genetikai baja van a babadnak es a terhesseg ilyen orai szakaszaban ez termeszetes szelekcio. Par nap mulva kiderul hogy hogy reagalsz a kezelesre...minnel hamarabb menni orvoshoz mert a vetelesek nagy szazaleka visszfordithato ha idoben elkezdik a kezelest
2011. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem minden okés??!!
2011. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, a doki szerint semmi baj, a petezsák szépen növekszik és semmi rossz jelet nem lát. Egyébként szerinte a hasfájás normális tünet, csak a méh nő, a folyás is normális, és szerinte amíg nem véres, addig semmi gond. Remélem, így is van...
2011. febr. 12. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!