Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PÉ-t követő 13. napon 15...

PÉ-t követő 13. napon 15 mm-es a nyálkahártyám és egy 2 mm-es felritkulás látható benne, lehet babókezdemény?

Figyelt kérdés
A hőm ezen időszak alatt 36,6-ról 37-re felkúszott és ott is maradt. Tünetek: émelygés, torokban szorító érzés, méhemben, mintha lufi lenne, eres mellek. Igazából a tapasztalataitokra lennék kiváncsi.
2008. jún. 26. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

a teszt mit mond? én amikor az első pozitív tesztem után elmentem dokihoz, megnézett hüvelyi uh-on, és 1millis felritkulást látott (ezt is írta rá a papíromra) két hét múlva ez a felritkulás már 12millis petezsák volt. Remélem jöv héten már látszódik majd babó is:-)

Gratula:-)

2008. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és a nyálkahártyám is csak 9millis volt akkor.
2008. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aznap reggel csináltam tesztet, amikor ezt megállapították, nega lett. Azt javasolta a dokim, hogy két hét múlva menjek vissza ellenőrző vizsgálatra, és teszteljek jövő hétfőn, ha addig kibírom. És kibírom, mert már annyiszor volt nega, hogy nem akarok megint csalódni. Annyira szeretném, ha babó lenne.
2008. jún. 26. 14:23
 4/7 A kérdező kommentje:
25-ös érzékenységű, mártogatós Lilly teszttel teszteltem, lehet, hogy még kevés volt a HCG-m? Köszönöm a bíztatást és gratula a babódhoz!
2008. jún. 26. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a számok, adatok szerint babónak kéne lennie. És a tüneteid is erre utalnak. Kitartás, remélem a jövő héten már pozitívat tesztelsz! Szurkolok!
2008. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infókat és a bíztató szavakat.
2008. jún. 26. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy kevés volt. hallottam olyanokat, akiknek a várható mensi után 1héttel mutatta csak ki. Nekem már aznap kimutatta, amikor meg kellett volna jönnie, nem az első vizeletből csináltam, mégis szinte azonnal ott volt a két csík...
2008. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!