Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb egy hete a baratommal...

Kb egy hete a baratommal lefekudtem es lehet hogy teherbe estem. Mik az elso tunetek? Es ha teherbe estem lehet folyasom? Nem hiztam meg semmit. Semmi valtozas nincs. Van esely hogy terhes vayok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 23:24
 1/7 anonim válasza:
100%
na te is jó vagy...kb egy hete...a gyerek 9 hónapig fejlődik, te is 9 hónapot változol. mit vársz egy hét alatt, meleg hógolyót?
2013. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 hetesen még tüneteid sincsenek:D
2013. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biosz tankönyvet elő, de rögtön!


Kicsi szívem!

Egy hét alatt még csak épphogy elkezd beágyazódni a megtermékenyített petesejt.

Nincs mit érezned rajta (már ha az vagy).


1. tünet: kimarad a menstruációd (ritka, hogy nem marad ki és mégis terhes valaki)

2013. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az elso tunetek kozt van a mellek megnagyobbodasa,illetve erzekennye valasa. Jobban mint menzes elott. A sok vizelesi inger (az altalanosnal tobb)szinten tunet. Nalam ezek voltak, de csak az elso honap vegere jelentkeztek.
2013. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1 hét mennyit kellet volna mégis híznod, vagy változnod?!

Persze hogy van rá esély, de a biztost választ nem az Interneten fogod megtalálni, hanem egy nőgyógyásznál.

2013. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előttem már mindent leírtak a terhességgel kapcsolatban. Annyival kiegészíteném, hogy ha nem jön meg a vérzésed, akkor csinálj tesztet!

A folyásod pedig ha egyik napról a másikra lett több és más, mint eddig, akkor esélyes lehet egy hüvelyi fertőzés...Amivel viszont el kéne menni az orvoshoz.

Vagy ha mondjuk vérzés előtt vagy, akkor olyankor is más lehet a hüvelyi folyás.

2013. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló!Úgy megnevettettél,hogy most is fogom a hasam...Már megérte ide benézni!Köszönöm! :)))))))))
2013. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!