Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitseg kene lefekudtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monroe. kérdése:

Segitseg kene lefekudtem egy sraccal es felek hogy terhes lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A multkor atmentem egyik baratomhoz,a fiu annak a sracnak a baratja aki mar lassan 1 eve tetszik nekem. Le reszegedtunk a fiu aki tetszik hazament en meg nem mentem haza mert nem akartam hajnalban reszegen vonatozni.. a masik srac kihasznalta az allapotomat ,en meg nem tudtam mit teszek, megbantam azt amire emlekszem,es felek hogy teherbe estem. Ma megjott,de nem olyan mint eddig. Barna es darabos. Utana olvastam es ha valaki terhes akkor lehet ilyen a mensije. Holnaputan megyek baratnommel gyogyszertarba terhessegi tersztert. Allitolag lehet mensi alatt hasznalni,csak nem mondd biztosat. Nemhiszem hogy terhes vagyok bar nyugtalanit. Es ha megis az vagyok? Senki nem tudja h lefekudtunk csk a srac,baratnom es en. Nem vagyok meg 18 felett az abortuszt nem tudnam 1edul. Szuleimnek nem akarok szolni. Mit tegyek?
2013. júl. 7. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vegyél terhességi teszted, ahogy írtad. Addigy úgy sem tehetsz mást, míg nem tudod, hogy mi a szitu. Ja és igyál okosan, vagy ha nem tudod mit csinálsz részegen, akkor ne igyál!!!!
2013. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 GentLnazi ***** válasza:
100%

A neved illik a cselekedeteidhez :D

Igyal máskor is!

2013. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
várd meg,hogy mit mutat a teszt. de ha megjött akkor nem lehetsz terhes, én így tudom.
2013. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

amíg nem használtad a terhességit, addig ne parázz. :-)

ráérsz utána, ha pozitív lenne, de nem valószínű

2013. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát szólj a szüleidnek mert ha terhes vagy abortuszra lesz szükség! És ne halazgasd mert ha kifutsz az időből már nem lesz vissza út!
2013. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Grat!


Kis ribänc....

2013. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok.


De nem vagy terhes.

2013. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a pasit nem zavarja, h nagy eséllyel apa lesz?
2013. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A teszt kb 10-12. naptól mutatja ki a terhességet..

Az egyik barátnőm 4 hónapos terhesen is menstruált...

Bármi lehetséges.

Teszt, nőgyógyász. ...

2013. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt csak 2 hét után mutatja ki, ha esetleg terhes vagy.
2013. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!