Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, vagy csak...

Lehetek terhes, vagy csak képzelődöm?

Figyelt kérdés
3 napja együtt voltam a barátommal.ma elég furcsán éreztem magam.fájt a fejem,szédültem,hányingerem volt.a mensim 5 nap múlva kell hogy megjöjjön.védekeztünk.az elmúlt napokba nem aludtam valami sokat.lehet hogy a fáradtság teszi,vagy lehet hogy baj van?
2013. júl. 23. 22:10
 1/2 anonim válasza:
3 nap után nem túl nagy az esély hogy éreznéd. Na meg ha 5 nap múlva kell megjönnie akkor már jócskán túl vagy a peteérési időszakon. Ez mondjuk változó szokott lenni de általában az utolsó mensitől számított 14. nap. Minden esetre ha késne egy hetet akkor érdemes csinálni egy tesztet biztos ami biztos.
2013. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem vagy terhes(ha mégis akkor annak jóval korábban kellett hogy összejöjjön nem a mostani alkalommal)

de ilyen hamar még nem érezheted a terhességi tüneteket ez inkább a kimerültségtől van:)

2013. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!