Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok,...

13 hetes terhes vagyok, lehetséges az, hogy éreztem magzat mozgást? Olyan volt mintha egy zselés párna vagy egy vízágy mozogna a pocakomban, lassan. Lehet ez vagy csak képzelödöm!?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem még csak képzelődsz, mert a tudatalattid produkálhat ilyeneket tudván, hogy van egy pici élet odabenn. Vagy csak jobban odafigyelsz magadra. Ne aggódj pár hét és figyelheted ténylegesen a picurka rebbenéseket. szerintem 15. héttől már van aki érzi, de ez méret függő is.

Én most nem vagyok terhes de most is érzek olyan bélmozgást amit összetéveszthetnék a baba mozgásával. Amúgy én a lányomat 16-17. hét között kezdtem el érezni, csodás dolog.

Kellemes babavárást kívánok.

2010. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még nem az! Én 18 hetesen éreztem először, nagyon pici rebbenéseket! Második gyereknél állítólag már előbb észreveszi az ember...
2010. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a második babámat várom és a 13. héten már érzetem, de az igaz, hogy tudtam, mit kell érezni. Szerintem lehet az is. Az elsőt 15.hetesen kezdtem érezni.
2010. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én kereken 14 hetes voltam amikor először éreztem a baba mozgását. Úgyhogy elképzelhető, hogy azt érezted. :) Az orvosom azt mondta ha valaki nagyon figyeli a magzat mozgást (oda koncentrál) akkor hamarabb észleli. 30h kismama
2010. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A második babámnál is a 13. héten éreztem először a kis "pukkanásokat".

Nem lehetetlen, hogy érzed, de azért az első terhességnél még a legtöbben csak a 16-18. hét környékén tudják egyértelműen beazonosítani, hogy mikor mozog a baba és mik a belső szervek normális működésének mozgásai.

2010. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 14. hét végén éreztem először, de nem ilyen volt amit leírsz. Egész lent éreztem és olyan volt, mintha egy izom rándult volna meg. De ezek hitelen, rövid ideig tartó kis rezdülések. Azóta is ezt érzem, csak már följebb és gyakrabban (naponta többször: általában reggel és este. napközben sokszor semmit) most 22 hetes vagyok.
2010. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek!
2010. nov. 19. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!