Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Yasminellét szedek 3éve.28....

Yasminellét szedek 3éve.28. napon vagyok de 2hete terhes tüneteket produkálok. Szerintetek baba lesz?

Figyelt kérdés
Yasminelle-t szedek 3éve, múlt hònapban közti vérzésem volt, amire a doki azt mondta, hogy valòszínű már nem megfelelő a hormontartalma a szervezetemnek. Két hete különböző tüneteket produkálok úgy mint egész nap tartò alhasi fájdalom ( mintha éppen megjönne), a derekam napok òta majd leszakad, álmatlanság, székrekedés ( két napja az aranyerem is kijött, egyébként nincs gond az emésztésemmel) plusz picit feszül a mellem és megjelentek rajta mitesszerszerű fehér pöttyök.28. napon vagyok de mindig szerdán vagy csütörtökön jön meg. Szerintetek lehetek terhes? Nincs tervben baba, de természetesen örülnék neki.
2013. júl. 24. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nalam is igy volt, januarban koztes verzes, elmemntema dokihoz, azt mondta valoszinuleg semmi baj, de ha megint lesz ilyen, akkor tabit valtunk, mert mar nem jo nekem. Februarban mar nem volt menstruaciom:-) . Most vagyok 25 hetes a kisfiammal. Szerencsere nalunk sem volt gond a baba erkezese, a ferjem mar regotanszeretett volna kistesot, en huzodpztam,de nem anyagi okokbol,csak felek a kialvatlansagtol, hogy amelett hogy fogom birni egy 2,5 évessel( a lanyom 8 honapig 20 percnel többet nem aludt, sem ejjel, sem nappal...)


barmi lehet:-)

2013. júl. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Szerinted teszteljek már vagy várjak még pár napot?

Gratula a babához:)

2013. júl. 24. 12:23
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma kellene megjönnie, a hőm 36,96 volt reggel és úgy érzem magam mintha szaunában lennék. Napok òta magas és folyton melegem van, éjjel is alig tudok aludni. Kint 18 fok és esik (külföldön lakom)

Úgy hallottam a hő visszaesik, ha megjön. Bocsi a sok kérdésért, csak első baba és nagyon izgatott vagyok.

2013. júl. 24. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kedves kérdező?Baba ????
2013. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!