Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már lassan 1 éve próbálkozunk...

Már lassan 1 éve próbálkozunk és nem akar jönni a baba. Mit tegyek, hogyan segítsem, van valami amitől nagyobb lenne az esélyem? Mert kezd már elszomorítani a dolog és az még rosszabb.

Figyelt kérdés
Mit tegyek,hogy teherbe essek már végre?
2011. nov. 18. 13:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha már egy éve nem sikerül, akkor talán el kéne menni egy meddőségi vizsgálatra. Ez már nem pszichológia, hanem van valami oka. A legtöbb esetben az orvos tud segíteni. Egy barátnőm pl. kapott egy injekciót, ami elősegítette a tüszőrepedést, és rögtön terhes is lett.
2011. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Menj el te, és a párod is egy kivizsgálásra, hogy kizárhassatok minden szervi problémát.


Ha semmi szervi gond, akkor lehet próbálkozni különféle praktikákkal, addig a helyedben nem kísérleteznék, mivel nem tudhatod mivel használsz, vagy ártasz magadnak.


Sok sikert!

2011. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen, egy vizsgálat nem árt, lehet, hogy csak egy kis lökés kell. Ha meg nagyobb a gond, mielőbb kezelni kell. Ennek ellenére még teljesen normális, hogy nem estél teherbe, időn belül vagy.
2011. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Amúgy járok orvoshoz,nem lát semmit.Mondjuk volt egy olyan probléma,hogy magas volt egyfajta hormon,amitől nehezebb teherbe esni,de azon kívül nem talált problémát.De ez az injekció ötlet jó,mondom is majd neki,hogy már valami tuti kellene,mert minél tovább húzódik,annál jobban elszomorít.
2011. nov. 18. 13:42
 5/24 A kérdező kommentje:
És mik azok a különféle praktikák?Mivel próbálkozhatok,segíthetem?Mert komoly gond nincs,csak nem akar jönni a baba.
2011. nov. 18. 13:44
 6/24 anonim ***** válasza:
A férjed is volt kivizsgáláson?
2011. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Arról nem írtál, hogy a párodnál is minden rendben van-e?


Egyébként ezt nézd meg:

[link]

2011. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ő még nem voltvizsgálaton.Lehet vele van baj?És neki milyen vizsgálat van?Mármint tudom,hogy milyen,de hogy zajlik az?Biztos megcsinálná,csak ahogy ismerem,hogy elmenjünk valahová és ott ... :-)Értitek?Nem tudom,hogy menne-e neki.:-)
2011. nov. 18. 14:01
 9/24 anonim ***** válasza:
Használj ovulációs tesztet. Nekem segített, 1 év után jött a baba.
2011. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi szépen.
2011. nov. 18. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!