Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki menstruacio...

Van itt olyan aki menstruacio utani 1-2. napon vedekezes nelkul volt egyutt parjaval es nem esett tehetbe?

Figyelt kérdés
szombaton elmult,vasarnap es hetfon vedekezes nelkul voltam egyutt ferjemmel,mert ugy hallottam h ilyenkor nem lehet teherbeesni.a peteereseimet szoktam erezni szurkalo erze az egyik oldalon,a ciklus kozepen,de most hetfon is ilyet ereztem lehet h a sex valtott ki peteerest?van ilyen? vagy csak bekepzelem mert megijedtem? segitsetek. a valaszotokat elore is koszonom.

#teherbeesés #mentruacio utan #vedekezel nelkul #nem esett tehetbe
2013. júl. 24. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, felnőtt emberként, aki nem akar gyereket védekezzen, mert olyan nincs, hogy "ilyenkor nem lehet teherbe esni". Csak az esélyek kisebbek. Nem csodálom, hogy beijedtél, mert védekezés nélkül voltatok együtt, ráadásul a spermiumok nem 1 napig, hanem akár 4 vagy 5 napig is életképesek a petevezetőben, és várakoznak. Ezért nincs teljesen biztos időpont, elég nagy távolságot lefednek egy ciklusban. Mi 6. napi együttlétből hoztuk össze a kisfiúnkat, még véreztem, mensim volt. Nincs olyan, hogy biztosan nem sikerül. Nekem rendszeres 28 napos ciklusom volt 12-14. napi peteérésekkel (hőgörbéztem, egy évig előtte, nem volt kivétel, csak az az egy hónap, amikor a fiam fogant). SZóval nem bíztatlak sok jóval, akármi lehet. Ha nem akartok babát, védekezzetek rendesen! N29
2013. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én menstruációm utolsó napján voltam együtt a párommal,és teherbe is estem.Ugyhogy ez nem igaz,hogy akkor tájt nem lehet teherbe esni.

Ma már 7 hónapos a lányunk :))

2013. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat ezek alapjan akkor nem igazan remenykedhetek:(vagy legalabbis nem lehetek bisztos abban h nem lettem terhes amugy az en ciklusaim 29 naposak.koszonom a valaszaitokat:)
2013. júl. 24. 12:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Van itt olyan aki nem esett teherbe ilyen modon? irjatok kerlek nyugtassatok meg! :(
2013. júl. 24. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány éves vagy?Csak mert azért azt minden felnőtt ember tudja,hogy ha nem védekezik teherbe eshet.

Teljesen mindegy mikor van az aktus.

És miért lenne olyan nagy baj,ha terhes is vagy?

Hisz férjnél vagy...akkor meg mi a gond?

2013. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok,nem lenne olyan nagy gond,mt a ferjem orulne neki meg en is,de most meg nem szeretnem,en olyan 2ev mulva szeretnem.
2013. júl. 25. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!