Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok ehhez a csúnya...

Mit szóltok ehhez a csúnya görbéhez? Szerintetek mikor volt az ovuláció?

Figyelt kérdés

Már föltettem többször is, de szinte soha nem kapok rá egyértelmű választ. Légyszi valaki.... :)

[link]


2009. okt. 22. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem csúnya, csak nem szokványos! :-) Szerintem a 23-24. napon lehett a peteérés, voltatok is együtt, szóval türelem, még bármi lehet belőle. Ha a hőd fent marad, akkor minden ok! Szorítok neked, hogy sikerüljön. A késői peteérés még nem jelent rosszat. A barátnőm 21. napi pé-vel lett ikerterhes!
2009. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert fölöttébb érdekes, várjuk a vég ki fejletet! :)

Fogalmam sincs miért ugrál ennyire a hőd, szerintem többször probálkozott a tüsző kirepedni, de hogy sikerült-e, az nem egyértelmű számomra! Remélem más okosabb lesz nálam! :)

2009. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én is nagyon kíváncsi leszek a továbbiakra. Ha baba lesz, (én drukkolok), akkor tuti szörfös lesz:-)), hogy ennyire hullámzó a görbéd. Komolyan, szerintem 21-23.cn-on volt az ovud, azóta fennt is van a hőd, úgy tudom, hogy nem gond, ha nem azonnal ugrik az egekig, csak ne essen le nagyon. Amíg nem jön meg, addig esély s van. Feltétlenül írd majd meg, hogy mi történt. Mégegyszer én kíváncsi vagyok és drukkolok:-))
2009. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi véleményeket! Igazán aranyosak vagytok, hogy biztattok! Én is bízom benne, hogy baba van a dologban és csak a Premens tabitól lett ilyen hullámzó a görbém. Mindenképpen megírom, hogy mi a helyzet!
2009. okt. 22. 12:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a 21-22. ciklusnapra tenném az ovudat. Utána egy napra leesett, ami normális. [link]
2009. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszat linkeltem be, nem akartalak a saját görbémmel terhelni. Szóval erre gondoltam: [link]
2009. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kedves utolsó! Látom a Te görbid is hasonlóan hullámzik, mint az enyém. Azt is látom, hogy utrogestant szedsz a vérezgetések miatt. Én is azt fogok szedni, amint pozitív lesz a tesztem. Az első terhességemnél az 5.-től a 12. hétig véreztem egyfolytában! Hol erősebben, hol gyengébben. Akkor Duphastont szedtem, ami olyasmi, mint az utro. Segíttett. Most Utrogestant kell majd szednem. Azért is lenne jó tudni, hogy mikor volt az ovum, hogy minnél hamarabb tesztelhessek, és ha baba van, akkor el tudjam kezdeni szedni a gyógyszereket. Sajnos júniusban elvesztettem egy babát a 6. héten. Szóval most már nagyon kell vigyáznom. Amúgy én is eménykedem, hogy a 21. napon már megvolt az ovum. Akkor lassan tesztelhetek, mert a luteálisom csak 11-12 napos.
2009. okt. 22. 13:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ovu teszttel biztosabb lehetnél benne,h mikor volt az ovud. Én csak ajánlani tudom, főleg ha nálad ennyire fontos,h tudd az időpontját!Nekem a Gabriel ovu teszttel jött össze.

13+3 hetes

2009. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az ovutesztet még nem próbáltam csak a Pg mikroszkópot. Az viszont nem jött be.. :(
2009. okt. 22. 21:59
 10/12 A kérdező kommentje:

Azoknak, akik kíváncsiak, és visszajöttek megnézni, hogy mik a fejlemények:

Görbém:

[link]


Ma reggeli tesztem:


[link]

2009. okt. 26. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!