Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor tesztelhetek...

Szerintetek mikor tesztelhetek már vaterán vásárolt sima stixes terhességi teszttel, aminek 10 U/ml az érzékenysége? Volt aki már használt ilyet?

Figyelt kérdés

Előző mensesem első napja június 27.-e volt ált. 30 napra szokott megjönni szóval most péntekre lenne esedékes, de már annyira izgulok,mert több mint 1 hete olyan kellemes melegséget érzek a pocimban, és mintha 1-2 napja a szagokra is érzékenyebb lennék.


Mellfeszülést nehéz lenne elmondani, mert szoptatás után annyira nem érez ilyet már az ember de talán mintha a melleim is duzzadnának...


Már nagyon várjuk a kis tesó érkezését, kérlek írjatok hogy ti mikor pisilnétek rá!


Előre is köszi



#terhességi teszt #vaterás terhességi teszt #10 U/l érzékenységű terhességi teszt
2013. júl. 24. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha vettél bőven belőle akkor tesztelj, de én mindegyik tesztnél megvánám a nemvárt napját, addig elég bizonytalan. Sok sikert!
2013. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem is jún 27.-én volt meg utoljára és mára várom de még semmi. Viszont állandò alhasi és derékfájásom van meg a melleim is feszülnek.

Holnap reggel tesztelek. Két tesztet vettem szòval az egyiket lehet este meg is csinálom, mert már annyira izgulok. Majd ìrj, neked mi lett az eredmény. Drukkolok:)

2013. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez a tesz hiába 1o-es, nem mutatja ki hamar. nekem a nemvárt utáni 2. napon lett extra halvány.
2013. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2.-es válaszoló végül teszteltél? Mi lett az eredmény?


Én holnap reggelre nem várom, egyenlőre vacilálok, hogy érdemes-e rápisilnem holnap vagy mint ahogy az egyikőtök írta várjak 1-2 nap kimaradást és csak vasárnap teszteljek...

2013. júl. 25. 22:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem bírtam várni, rápisiltem kora reggel és negatív - de a hozzászólások alapján 3 nap múlva hétfőn is rápisilek egyre feltéve ha addig nem jön meg...
2013. júl. 26. 09:16
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon szurkolok! tavaly ebben a hónapban teszteltem pozit ilyen teszttel a nemvárt utáni 2. napon! most a hálóban alszik a 4 hós végeredmény! sok sikert! ;)
2013. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!