Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jó a sima babaolaj...

Szerintetek jó a sima babaolaj a terhességi csíkok megelőzésére? Használt valaki ilyet? Lettek csíkjai?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt. Majd kiderül,hogy használ-e. Nekem a 30.hétig egy darab csíkom sem volt,naponta 2x kentem magam babaolajjal ( a gél állagúval ),a 41.hétre mégis úgy néztem ki,mint egy zebra.
2012. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a dm babylove-osat használtam, bár folyt mindenfelé, nem lettek csíkjaim (csak később szoptatáskor a cicimen...)
2012. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam még kísérletezés alatt áll :) De ez nagyrészt úgyis genetika kérdése, ha olyan a bőröd, ígyis-úgyis ki fog repedni, illetve ha hirtelen nő a hasad. Én eddig a DM-es Mamaglück krémet kentem, aztán amikor elfogyott, nem vettem újat, hanem egy barátnőmtől kapott babydream babaolajjal kenegetem magamat. Nem hiszem, hogy egy olaj/krém meg tudná akadályozni, hogy valakinek kirepedjen a bőre, ha arra hajlamos. Viszont szeretem használni, mert száraz szokott lenni a bőröm, legalább hidratálom egy kicsit.
2012. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 20. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez genetika. Tök mindegy, mit használsz, ha hajlamos vagy rá, csíkos leszel. De a viszketést, amivel a folyamat jár, csökkentheted vele. Sok sikert!
2012. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos az olaj semmit nem használt. A barátnőm ajánlotta a prevenstriat, mert már viszketett is a bőröm éreztem, hogy szükség lesz majd rá. Nekem nem lettek csíkjaim.. Ezt tudom ajánlani. Ha jól tudom, akkor van egy olyan verziója is ennek a krémnek, ami a már meglévő csíkok ellen is hatásos...
2012. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 2 választ is :)
2012. nov. 20. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attol fugg mennyire elasztikus a borod. En semmit sem hasznaltam ket terhesseg alatt, egyetlen-egy csikom sincs pedig irgalmatlan nagy hasaim voltak. Szerencsem volt. Bar lehet hogy vannak olyan kremek, amik segitik a bor tagulasat-nyulasat. A huvelytagito olaj biztos segitett sokat, sokkal tagabb lettem tole. Azt a vegen kiderul pocsekba olajoztam.
2012. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en a masodik babamat varom. elsonel sem lettek csikjaim, Elancyl kremmel kentem. most csak Nivea babaolajjal, 25 hetes vagyok, meg nincs csik bar jo nagy a pocakom. remelem nem is lesz:)
2012. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!