Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez terhesség, ha nem...

Lehet ez terhesség, ha nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
4 hónappal ezelőtt hagytam abba a fogamzásgátló szedését orvosi utasításra, előtte 6 évig szedtem. A párommal 3 hónapja megszakítással "védekezünk". A ciklusom elég hamar beállt 30 naposra, most viszont a 33. napon vagyok, és nem jön meg. Az égvilágon semmit nem érzek, semmi klasszikus terhes tünet, csak épp nem jön meg, bár az elmúlt 4 napban kétszer éreztem úgy, hogy na most, de egyszer sem jött meg. Ma délután talán volt némi hasszurka, de lehet, hogy csak képzelem. Egy nappal azután, hogy meg kellett volna jönnie, teszteltem, negatív lett, de megittam előtte fél órával 3 deci kólát, kb. vizet pisiltem, szóval nem hiszem, hogy releváns. Ma reggel szerintem kifogtam egy hibás tesztet, megjelent egy csík, csak nem a tesztmezőben, mensi sehol. Holnap reggel új teszt, csak nem bírok addig magammal, idegesít, hogy nem tudom mi van. Nincsenek tüneteim szerintem, csak nekem soha életemben nem késett 1-2 napnál többet. Vélemény?

2013. júl. 24. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt, a második trimeszter közepéig, amikor már tényleg látszott, fel sem tűnt, hogy változott valami. Max. fáradtabb voltam, de épp vizsgaidőszakom is volt, szóval... jah. Erre nem lehet alapozni. Nem mindenkinek vannak tünetei már az elején. A teszt holnap reggel biztosat mond majd. A késés jó alap arra, hogy várandós vagy. Majd írd meg, mit mutatott holnap reggel! :)
2013. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, megírom majd. Izgulok nagyon, bár még nem terveztük, de örülnénk neki, azért mertük bevállalni a megszakítást :)
2013. júl. 24. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináld meg most a tesztet. A mai teszteknél szinte mindegy, mikor csinálod. :)
2013. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, ha már eddig kibírtam, a reggelt is kivárom, biztosra akarok menni :)
2013. júl. 24. 22:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Negatív lett, ezek szerint nincs baba. Mondjuk Maria Romed teszt volt, amit enyhén szólva nem dicsérnek agyon, de azért már csak kimutatná. Csak tudnám, hogy akkor miért nem jön meg...
2013. júl. 25. 08:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én amikor abbahagytam a fogamzásgátlót volt,hogy 72 napig nem jött meg.Teljesen felborult a hormon háztartásom!Ha negatív lett a teszt,és jövőhétig nem jön meg szerintem menj el nőgyógyászhoz!
2013. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is, de szinte azonnal beállt, mikor abbahagytam, 4 hónapja semmi baj nincs vele.
2013. júl. 25. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!