Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Belémélvezett a férjem,...

Belémélvezett a férjem, vegyek be eseményutánit? (nem szeretnénk másik babát)

Figyelt kérdés
Elkapott bennünket a hév, picit iszogattunk este...Két éve szültem, azóta megszakítással védekezünk. Vasárnap múlt el a menzeszem. Nem akarom ilyen durva gyógyszerrel bombázni magam, de azért félek is, mi van ha? Mondjuk az első babánk is nehezen fogant, de erre alapozni nem lehet. Mit tegyek?
2013. júl. 24. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egy ismerősömnek mensi utáni napon fogant a lánya,már 6 éves a "kis kóbor pete"
2013. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy szem esemény utáni bevétele nem egyenlő a "durva gyógyszerekkel bombázni magam". Ugyhogy egész nyugodtan beveheted.
2013. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jobb félni... szerintem vedd be!
2013. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Roppant felelősségteljes felnőttek vagytok, hogy mint a 14 évesek, megszakítással védekeztek... no mindegy, én nem pofázok bele.
2013. júl. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy a megszakításos módszer az egyik lehető legrosszabb védekezés. Azután olvastam, miután mindkét gyermekem ezen módon fogant meg. Mi akartunk kettőt, csak éppen más időpontra terveztem, de nem bánom, hogy így alakult.
2013. júl. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

A megszakításos aktust nem nevezném védekezésnek. Ennyi erővel mindegyik után lehetne bevenni a gyógyszert.

A megszakításos módszer csak akkor javasolt, hogy ha nem lesz baba, annak örültök, ha lesz, az sem gond.

2013. júl. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rokonomék első babára 5 évig gyúrtak, második szoptatás alatt (első menzesz előtt) jött meglepiként. Aztán a spermiumok 5 napig is életképesek lehetnek és te sem biztos, hogy óraműként működsz. Inkább most vegyél be eseményutánit, ha élesben az abortuszt választanád.
2013. júl. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vedd be! Inkább a hormon mint egy abortusz! Szerintem legalábbis...
2013. júl. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Miért kell a kérdezőt támadni a megszakításos miatt? Azt viszont senki nem kérdezte meg, hogy miért így védekeznek! Nálunk is ez a helyzet,mivel nem szedhetek bogyót, mert többször volt trombózisom, a gumival nem lenne baj, ha nem lennék rá allergiás, a spirálra szintén allergiás vagyok, a műanyagtól meg több hétig véreztem. A többi kence-fice mellett, meg lett egy fiam. Ennyi! egyébként 7 éve védekezünk így, és mikor vettünk kúpot, meg krémet és egyszerre használtuk na akkor lettem terhes.

Nem bántunk, mert már tetveztük, csak még 3 hónap múlva.

Kedves Kérdező! A kérdésedre válaszolva én tuti bevenném az esemény utánit, oké, hogy hormon, de nem olyan durva gyógyszer az, ha nem rendszeresen kell használni

2013. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
A kotonban csak a latex anyag allergén, ma már vannak latexmentes óvszerek, úgyhogy ez ne legyen már kifogás könyörgöm!
2013. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!