Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézné Valaki a görbémet?...

Megnézné Valaki a görbémet? Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

A nemvárt előtt vagyok egy nappal, reggel első vizeletből csináltam egy x-epil tesztet, de negatív lett. A hőm még fent van, a derekam is iszonyatosan fáj... Köszönöm a válaszokat előre is. :o)))


[link]



2013. júl. 26. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A görbe eddig szép, csak gondolom azt te is tudod, hogy ez még ilyenkor nem feltétlenül jelent bármit is! Nekem pl. a mensi 2. napján esett mindig le a hőm!

Azért szurkolok!

2013. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :o) Ment a zöld kezecske... :o) Igen tudom, sajna nem tudom, hogy nekem mikor esik le... Ez az első mérős hónapom... (Anno 7 évvel ezelőtt, első szülés előtt hőgörbéztem, de nem emlékszem, hogy hogy alakult menszesz előtt...)
2013. júl. 26. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Csináltál már tesztet? Nekem ez babás görbének tűnik.
2013. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!