Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 3 napja minden reggel...

Mar 3 napja minden reggel tesztelek es pozitiv de a ma reggeli halvanyabb mint a tegnapi. Ez rossz jel? Lehet hogy kezd leallni a hormontermelesem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 05:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Nekem is hasonló volt, annyi különbséggel, hogy én csak kétszer teszteltem, először az elmaradt mensi napján délután, az pozitív lett, így a másik tesztet másnap reggel csináltam meg és az halványabb volt, mint az első. De igazából sok lényege nem volt, már elsőre elhittem, hogy baba van, csak úgy voltam vele, hogy ha ott a teszt, hát ne maradjon meg. És amúgy is olyan izgalmas mindenféle tesztcsíkokra pisilni! :-)

Én azt mondom, hogy többet ne tesztelj, háromnak már hihetsz és ha tovább folytatod, akkor csak ehhez hasonló butaságokat fogsz kitalálnod. Inkább menj el dokihoz akkor, amikor kb 5-6 hetes vagy, mert akkor már valószínűleg szívhang is lesz.

2008. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Ma megyek orvoshoz delutan es azert akartam meg csinalni egy teszte elotte. PCO-m van es nagyon nehezen estem teherbe ezert felek egy kicsit jobban a kelletenel. Meg csak holnap leszek 5 hetes de azert akarok orvoshoz menni mihamarabb hogy adjon hormontamogatast ha szukseget latja.
2008. jún. 27. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!