Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt most nem igazán értem,...

Ezt most nem igazán értem, szerintetek?

Figyelt kérdés
Kezdem ott,hogy szülés óta nem jött meg a menzeszem.Miután abba maradt a gyermekágyi vérzés sokáig száraz voltam.Kb 2 hónapig.Utána kezdett rendeződni.Eleinte krémes volt,majd kb 3 hete nyúlós,ragadós(mint a takony-bocsi)folyást tapasztaltam.Ez tartott kb 3-4 napig.Utána ismét krémes jellegűvé vált és még most is.Viszont pár napja fájdogál a méhem,mint menzesz előtt.DE ennek semmi jelét nem látom.Mit tippeltek mi lehet?Jövő héten megyek dokihoz.

2013. júl. 27. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor amikor nyúlósféle volt valószínű peteérésed volt.Ez nem azt jelenti hogy teherbe is esnél ha nem védekeznétek de előfordulhat.Lassan lehet hogy megjön a menzeszed.Nekem szülés után 3 hónappal jött meg.A 2. gyermeknél 1 évig nem volt meg.Szóval ez változó.
2013. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha az tényleg pé volt akkor gondolom már meg kellett volna jönnie,hisz az kb 3 hete volt,de lehet h több
2013. júl. 27. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jön meg.Ha szoptatsz ilyenkor az kiszámíthatatlan hogy mikor fog megjönni.Lehet hogy nem peteérés volt.
2013. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!