Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az első hőmérős hónapom....

Ez az első hőmérős hónapom. De nem igazán tudom hogy hol a legjobb mérni a hőt?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam hogy szájban és hüvelyben. Ha én eddig hónaljban mértem akkor nem kaptam valós eredményt?

Így is észre vehető volt a hőleesés, most meg három napja fent van 36,9-37C' körül.

Segítenétek nekem?


2013. jan. 25. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják hónaljban nem pontos az eredmény.Én szájban nyelv alatt mérek.
2013. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod. akkor a következő hónaptól én is ott mérem.

Már egy ideje próbálkozunk. Nem akartam ennyire belemélyedni de sajnos minden hónapban nagy volt a reményem és a csalódásom is. Ezért rászántam magam a hőgörbére, csak még nem minden világos számomra :)

2013. jan. 25. 15:05
 3/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Hónaljban nekem sem volt pontos, de tudok olyat aki meg arra esküszik. Az a lényeg hogy minden nap előírásszerűen mérj, azaz hónaljban digitálissal is legalább 5 percig kell mérni hogy pontos legyen (később kapcsold be). Nyelv alatt lehet hagyni a normál időtartamában mérni, nekem ez vált be.
2013. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nincs mit.Elárulom neked hogy mi is 7 hónapja próbálkoztunk,és az utolsó 4-5 hónapban hőmérőztem.És most sikerült.Kitartás.
2013. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok nektek!!!! Kicsit mindig feldobnak a sikertörténetek és erőt adnak a folytatáshoz :)

Vigyázz nagyon magadra! És boldog babavárást

2013. jan. 25. 17:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az ébredési hő számít, vagy az is jó jel ha egész nap fennmarad a hő??????
2013. jan. 25. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves vagy,köszönöm a gratulációt.

Csak az ébredési hő számit,nap közben szinte mindenkinek magas a testhője.Nem rossz dolog a mérés hidd el,jobban megismered a tested működését.Sok szerencsét neked.

2013. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!