Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mire utalhatnak...

Szerintetek mire utalhatnak az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés
pár hete furcsa tüneteket vettem észre magamon. Június 30 körül voltunk együtt párommal, megszakítással védekeztünk. Július 12én pár napos késéssel mejött, de nem olyan volt mint szokott lenni,3nap alatt teljesen elmúlt, és jóval kevesebb is volt az átlagnál. A hasam puffad, szúrkál lent néha (enyhén csak) és a hüvelyemben is furcsa feszítő táguló érzést érzek. Puffad a hasam, és van hogy néha hányingerem van. Tesztet csináltam, negatív lett. viszont van egy cisztám, attól lehetnek ilyen tüneteim? Tiszta olyan mint mikor az 1. babámmal terhes voltam. Ja és székrededés is jelentkezett pár napja.

2013. júl. 28. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond, mi a bajod?
2013. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia!igen lehet cisztától de nem kezelik neked valahogy?
2013. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen (főleg, hogy 30-a óta már a tesztnek is pozitívnak kellene lennie), nekem a cisztától voltak ilyen tüneteim. Kezelik? Mekkora?
2013. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!! A tesztet 1 hete csináltam, nem reggeli vizeletből. Dokinál voltam most pénteken, annyi van a papíromon, hogy nagy uterus, bal oldalt diónyi nagyságú petefészek. Tünetként annyit mondtam hogy görcsölt kicsit a hasam, és folyásom is van. A vizsgálat után azt mondta, hogy valószínűleg egy tüsző nem repedt meg, és cisztává alakult. A méretére nem tért ki, uh-ra nem hívott vissza. Ott a rendelőben nincs uh. Nem mondta hogy nagy lenne, vagy ilyesmi... Terhességről sem beszélt, bár ennyi idösen még a lányomat sem mondta, majd csak 7.hét vége felé.
2013. júl. 28. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyit tett összesen a dokid? Elég érdekes, mert a cisztát kezelni kellene, nem? Ha az lenne. Szerintem keress fel más dokit is, ha nem hívott vissza. Ez így nem valami megnyugtató. Honnan tudja, hogy ciszta, ha nem is csinált uh-ot? Mi van, ha valami rosszindulatú dolog. Nem hagynám annyiban, ha már ilyen tüneteid vannak.
2013. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, a nagyobb uterus bizony utalhat terhességre.
2013. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta hogy nagyobb, hanem hogy nagy! Egyébként el fogok menni másik orvoshoz is! Ma reggel pl hasmenésem volt. Az 1.babámmal is hasmenésem volt, nem hánytam. De a teszt negatív lett! Ha az utolsó rendes mensitől számolok, akkor már a 7. hétben kell lennem, és mikor dokinál voltam akkor tölttem be a 6. hetet. Ha terhes lennék csak mondta volna, hogy terhes gyanus vagyok vagy valami. Bár amilyen körültekintő volt...
2013. júl. 29. 09:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Gáz ez a doki. Vért vehetett volna, és legalább uh. A ciszta is termelhet hcg-t, és azt is kimutatja a teszt. de az is lehet, hogy nem mutatja ki. De szerintem az is lehet, hogy késői ouvuból vagy terhes. Menj el tényleg normális dokihoz és csináljon már uh-ot.
2013. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, így fogok tenni! Esetleg tudnátok ajánlani megbízható, lelkiismeretes nőgyógyászt? Mindegy hol van, mindenképp normális dokihoz akarok menni. Szolnok megyei vagyok, így esetleg ha itt tud valaki, vagy Békés megyében. De járunk időnként Bp-re, tehát ott is oké. Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!!!!!
2013. júl. 29. 12:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Dr Józsa Géza - Szentes. Nagyon emberséges, körültekintő, óvatos, alapos, és nem pénzéhes doki. Én már kettőt szültem nála, és kb. 10 ismerősnek ajánlottam, mindenki maximálisan elégedett volt. Ha szülésre adnám még a fejem, csak hozzá mennék. :) Ha kell a száma, írj privit.
2013. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!