Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni a depo...

Renkab kérdése:

Teherbe lehet esni a depo provera injekcio mellett? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 08:11
 1/2 anonim válasza:

Nem, vélhetően utána sem tudsz ha akarsz jó darabig. Ha szerencsés vagy nem lesz cisztád és lehet még gyereked.:) Én majdnem belehaltam, ugyanis véralvadás zavarosoknak is ajánlgatják(milyen jó mert nem ösztrogénes)közben meg jól összecsomósította vérem. Akkor jöttünk rá hogy a rosszulléteim(napi ájulások, cukoringadozás, véroyomás kiugrások és esések, homályos látás) az oltásnak tulajdoníthatóak, mikor a 2.at a doktornő megnyugtatására csak beadattam és 10percig földre kerültem tőle mérhetetlen vérnomyással... a 2. inekció utáni első 2 hét kórházba járkálással telt részemről, de hallottam olyat is akinek kihullott az összes haja...

Én inkább vágatnám le fél karom, minthogy ezt a rákkeltő szart megengedjem, hogy belémnyomják...mivel azt sztem már nem élném túl.

2013. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt,saját történetem...kisbabáról nem is igen álmodozhatok 1 jó darabig!!

Én használtam injekciós fog gátlót,mivel ajánlották h milyen jó stb stb...meg mondom miért ne mikor néha elfelejtek bevenni gyógyszert...elmentem életembe először nődokihoz..pont 1 ostoba köcsögöt fogtam ki...megvizsgált...stb és mondtam melyiket ajánlották...és erre felírta...semmi mellékhatást..semmi olyat h kinek kell beadnia nem mondta...én meg hülyén mentem háziorvoshoz az hívta fel...a barmot! DEPO-PROVERAT írta fel,azt hiszem soha nem felejtem el ennek a nevét!1havit adattam be..onnantól megváltozott az életem...többet nem jött meg a menstruációm(2012.10.26-án adattam be),híztam mint az állat..volt aki megjegyezte biztos terhes vagyok...stb..jó mellem is nőtt hozzá még...de a hasam combom pfúj...illetve olyan idegbeteg lettem tőle...olyan veszekedéseink voltak a párommal,h jobb nem tudni...mikor letelt a 3hónap akkor sem jött meg, aztán 2013.márciusában elmentem magándokihoz(munkahelyem miatt megtehettem),és ott elmondtam a problémám..doki közölte h NEM kaphattam volna meg a fog gátlót,mivel fiatal vagyok/voltam,életemben nem szültem...meg nem is ajánlják max idősebb korban.Dokinak kellett felírnia olyan gyógyszert amivel meg jött a mentsuációm,és mondta h évek kellenek h kiörüljön a szervezetemből...viszont hízással úgyan úgy problémák vannak..alig tudok fogyni..amitől idegbaj kerülget...na meg 1 fontos dolog...kevés az esélye h így is legyen saját kisbabám,aki egészséges lesz!Így ha babát szeretnék,folyamatosan kell járnom dokihoz!

2013. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!