Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu -n mi az a zöld...

Ciklus.hu -n mi az a zöld egyenes amit behúzott a program?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 08:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
azzal csináltam, csak egy nap volt pozitiv,17.én a kalkulátor is ezt a napot dobta ki ! Utána nem teszteltem, mert akkor nem láttam értelmét. vaterás tesztjeim vannak..na majd kiderűl,mert szerdán kell megjönnie..elvileg
2013. júl. 29. 08:58
 12/15 anonim ***** válasza:

Az első negatív napig tesztelj lehet még köv nap is pozi volt...

A lényeg szurkolok! :)

2013. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi ! Örülnék nagyon! MErt a tavaszi élmény.. :(

Amúgy 16.a nega volt 17.e pozi 18.a ismét nega


Lehet volt vagy van valami spontán?

Múlt pénteken nagyon szúrdogált a hasam,sztem a jobb peterészem... hát kivi vok mi zajlik ott belűl..mert azóta is vannak szúrkálódásaim lenn...

2013. júl. 29. 09:05
 14/15 anonim ***** válasza:

Az is lehet.

Én is próbáltam mindent de marad az orvos.Nekem mondjuk az előző terhességem is nehezen sikerült aztán nem maradt velünk és nem is tudtam örülni neki sokáig.Majd most kiderül van e valami baj.Neked Drukk! És örülnék, ha majd megosztanád mi lett! :)

2013. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszi! :) Mindenképp! Remélem nálatok is sikerűl minden!! Annyi mindennel találkoztam, míg benn feküdtem..sose gondoltam volna..hogy ez nem csak velem történhet meg..és én még " jól jártam" :(
2013. júl. 29. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!