Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik program előtt szedtek...

Keditke3 kérdése:

Lombik program előtt szedtek terhes vitamint? Két hét múlva kezdődik a stimulálásom.

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

én semmit, csak az endokrinológus által felírt extra d-vitamint.


de a sokadik volt már, és olyan gyorsan belekezdtünk (későbbre számítottam), hogy el is felejtettem. De sikerült.


Ártani nem árt :) Drukkolok

2013. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én szedtem, az orvosom mondta, (amit az első is írt már), hogy ártani nem árt. :)

Sok sikert!

2013. máj. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem, mert úgyis kellett egy csomó mást szerdni. Amúgy értelme sem lett volna, mert nekem csak a 4. lombik sikerült. A pozitív teszt után szedtem (femibiont)
2013. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon aranyosak vagytok!!!Igazatok van,tényleg nagyon zajlanak az események. Januárban kezdtük és pár hét múlva már lehet fejlődik valaki a pocakban,nagyon izgalmas,meg közben félelmetes is!Én folsavat szedek január óta,ezt mondták,de elgondolkodtam,hogy kellene,még valamit,de lehet inkább megvárom milyen gyógyszereket,meg injekciót írnak föl. Most nagyon várom,hogy megjöjjön a menstruációm,utána meg hogy ne!! Milyen érdekes ugye!!! pussz
2013. máj. 3. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!