Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély, h Párommal...

Mekkora az esély, h Párommal ikreink lesznek?

Figyelt kérdés

Párom családjában tudtunk szerint nem volt iker születés,de az édesanyja újra várandós lett,szült és ikrei lettek.

Az én családomban egyáltalán nincsenek ikrek!


Első babát tervezzük,de a "félelem" az ikrek miatt bennünk van.



2013. júl. 29. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Apukámnak volt ikertestvére, sajna már meghalt. Egypetéjűek voltak. 3-an vagyunk lányok apunak, és egy fiú... összesen 4-ünknek 11 gyermekünk van, de ikrek nincsenek.

Szóval nem tudom,mennyi az esélyetek, de ha a mi példánkból indulok ki,nem sok.

2013. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell hogy a családban ikerszülés legyen ahhoz hogy nektek is sikerüljön.

Egyik ismerősöm is várandós lett és nem is tudom mikor derült ki hogy ikrei lesznek, akkor annyira meglepődtek mert a családjukban nem volt ilyen példa egyik oldalról sem. Most 1 hónapja született meg a két ikerlány igaz nem egy petéjűek.

2013. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
az ikerszülések minden 2. generációra hatnak a legjobban, szóval ha nagyszülők közt nincs ilyen akkor nagyon kevés az esélye nekem anyu felőli nagymamájék ikrek, és apu felőli nagypapájék. 2x szültem 5 gyermekem van :) 1 szülésnél 2es ikrek a másodiknál 3as ikreim lettek :)
2013. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát elég kevés.

Az én nővéremnek is ikrei vannak, de nekem nem lett.

Amúgy szerintem a nőn múlik, meg a szerencsén, mert a férfi így is-úgyis adja azt a pár millió hímivarsejtet...

2013. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratula a kis ikrekhez :))
2013. júl. 29. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

köszönöm szépen :)

Leila 5 éves

Lajos Leo 5 éves


Frederika 3,5 éves

Kinga 3,5 éves

Boldizsár 3,5 éves :)


Én pedig 26 éves boldog anyuka :)

2013. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem függ attól, hogy a családban kinek voltak ikrei, ez nem ilyen öröklődős dolog. Ugyanannyi esélyetek van rá, mint bárki másnak, de az átlaghoz képest ritka dolog. Azért gondolom, ha ikrek lesznek sem adjátok az egyiket a zsákos embernek...
2013. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyapám és nagymamám is ikrek, és ugye az ikerség általában a 2. generációra hat, szóval nagy esélyem lett volna arra, hogy ikreim szülessenek, de nem így lett.
2013. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a papám tesójának születtek egypetéjű iker fiai, nemrég anyumnak születtek volna ikrei, de sajnos elvetette őket..:S :(
2013. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!